Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki szerint ez egy horogkereszt a hotel oldalán?

Figyelt kérdés

Boráros tér, Soroksári fele néző oldalán.


Ma készítettem a fotót: [link]



2012. nov. 29. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Miért szerepel a cimkék között a "Jobbik" szó?
2012. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1:

Azért, hogy a politikai témájú kérdéseket kereső emberek is idejöjjenek és megválaszolják.

Ez volt a diplomatikus véleményem.

Van egy másik is, ami kicsit közelebb áll a valósághoz: Azért, mert ez volt az első dolog ami eszembejutott róla.

2012. nov. 29. 20:29
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A nemzetszocializmus szvasztikája jobbra forgott, ez balra forog aminek a buddhizmusban van jelentősége

De kételkedem abban hogy ez az lenne, szimplán valami díszlet, vagy a ház tartozéka

20/F

2012. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, de ha az akarna lenni, akkor is fordítva kellene állnia. Ez kicsit olyan, hogy kortól, helytől, időtől függetlenül emberek használnak szimbólumokat, mint például csillagot, holdat, keresztet napot, vagy akár éppen horogkeresztet is. Csak példaként említve például Indiában is használják teljesen függetlenül az európai eredetűtől, amit még az ősi pogány vallások használtak napszimbólunként. Szerintem itt nem kell amolyan feltétlen összefüggéseket keresni, mert emberek egymástól függetlenül is rengeteg azonos dolgot használnak. Ezzel az erővel a Columbia márkajele is lehetne az, pedíg az még jó irányba is áll, mégsem feltételezem: [link]
2012. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlít 1 horogkeresztre de nem az.
2012. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Nem te vagy az egyetlen, viszont nem értem mi azzal a gondod, ha van egy horogkereszt egy hotel oldalán. Legfeljebb kevesebb zsidó vendéget fog vonzani, de ez szerintem nem neked okoz bevételkiesést, hiszen ha a hotel a tiéd lenne, ki sem írod ezt a kérdést.
2012. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak véletlen egybeesés. Az építészeket egyetemen képzik, tehát értelmesebbek annál, hogy ilyen jeleket tegyenek ki passzióból. Egyszerűen figyelmetlen volt az építész és kész.
2012. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, és ehhez mit szólsz? Ez az USA-ban van, és az egész épületnek horogkereszt az alaprajza...


[link]

2012. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Nekem tetszik.
2012. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Naponta arra járok, de még nem tűnt fel. Mostantól viszont állandóan a nácik fognak eszembe jutni róla. Kösz.
2012. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!