Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arról miért nem szól a fáma,...

Arról miért nem szól a fáma, hogy a jobbikos képviselők közül annó négyen nem feleltek meg az átvilágítás során, hogy bekerüljenek a parlament Nemzetbiztonsági Bizottságába?

Figyelt kérdés
Magyarán nemzetbiztonsági kockázatot jelentetnek.
2012. dec. 2. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert a jobbik egy fidezs bérendc párt és a fidesz elintézte nekik hogy így is bekerülhessenek.
2012. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Más dolog valami nacionalista szervezetben tevékenykedni és más izraeli-magyar kettős állampolgársággal a jobbik szerint "nemzetbiztonsági kockázatot" jelenteni. Általában a politikai szélsőségeket az államra nézve tartják veszélyesnek, hogy nemzeti radikálisék mit tartanak veszélyesnek, azt nem tudom...
2012. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

KETTŐS MÉRCE!



Volt itt egy hasonló téma múltkor:


A szélsőjobboldaliak magukkal szemben miért követelnek liberális eljárást, amikor másokkal szemben pedig zéró toleranciát hirdetnek? Nem kettős mérce?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__371..

2012. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Mer az átvilágítást egészen más normák szerint végzik, mint ami alkalmas az ilyenek kiszűrésére.
2012. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
A jobbikos képviselők az itt élő cigányok és zsidók dőzsölésére jelentenek kockázatot, míg az izraeli kettős állampolgárok pedig a magyarok életére. Ez csak attól függ, hogy mit veszünk nemzetnek.
2012. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanis én el nem tudom képzelni, hogy egy jobbikos, vagyis egy nemzeti gondolkodású ember hogyan lehetne veszélyes nemzeti szempontból.
2012. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
A 63as tökéletesen meg is adta a választ. Minden csak a szempontok kérdése. A mai nemzetbiztonsági átvilágítás aszerint van kialakítva, hogy tökéletesen alkalmas annak felmérésére ki jelent veszélyt a zsidókra, viszont teljesen alkalmatlan annak kimutatására, ki a magyarokra.
2012. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

"Ugyanis én el nem tudom képzelni, hogy egy jobbikos, vagyis egy nemzeti gondolkodású ember hogyan lehetne veszélyes nemzeti szempontból."


Igen, és erre mi a bizonyíték? Az, hogy "nagymagyarország" kitüzőket és egyéb magyarkodó szimbolumokat aggat magára???

Sz. Cs. még mindig az EU-s pénzek lenyúlásával fogalalkozik.

2012. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

"Ugyanis én el nem tudom képzelni, hogy egy jobbikos, vagyis egy nemzeti gondolkodású ember hogyan lehetne veszélyes nemzeti szempontból."


Ezt senki más sem tudja. De szerintem köztudott, hogy vannak akikre veszélyes, az már más kérdés, hogy ránk meg épp ők a veszélyesek.


Ha jobban belegondolunk pl a második világháborúban a németekre az oroszok és amerikaiak jelentettek potenciális veszélyt, viszont azok szemszögéből pedig a németek. Szóval itt minden egyedül attól függ melyik nemzet szemszögéből nézed. Hazánkban ma minden ilyen a zsidók védelmére van kidolgozva, ezért mutathatott ez az átvilágítás veszélyességet. És épp ezért nem mérvadó a magyarság szempontjából.

2012. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

"magyarkodó"


Jó lenne ha már egyszer valaki elmagyarázná ezt a libbant kifejezést, hogy mi is ez!

Akkor pl. egy orosz oroszkodik? :O

Na jöhetnek a lepontozások!

2012. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!