Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem rendez Magyarország...

Miért nem rendez Magyarország egy világkonferenciát, akár ellentétes nézetű országok vezetőit is egy asztal mellé leültetve?

Figyelt kérdés

Magyarország jó pozícióban lenne ehhez, mert senem nyugati, senem keleti, benne van az EU-ban, de harcol ellene stb.



Arra gondoltam, hogy meghívnánk Barack Obamát, José Manuel Barrosso-t, Angela Merkelt, Fidel Castrot, Hugo Chávezt, Vlagyimir Putyint, Wen Jiabao-t, Kim Jong un-t, Lee Myung Bak-ot, Mahmud Ahmadinezsadot és Simon Perez-t.



Ezen társaságot leültetnénk egy kerekasztal köré, de az ülést Orbán Viktor vezetné, és együtt kitalálnák mi legyen a világ jövője.



2012. dec. 3. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem Orbánt és egyáltalán az országot nemigen vennék komolyan ezek az emberkék, gondolom egyenesen röhejnek tartanák, hogy Orbán vezessen egy ilyen fontosságú konferenciát, de én mellette vagyok.

Szerintem jó hatással lenne az országra, csak nem látok túl nagy esélyt a megvalósulására.

2012. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted van olyan, aki "önként és dalolva" leül vityával egy asztalhoz?!
2012. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A viktor vezetne egy konferenciát. :D Ez jó. Melyik nemzetközi politikus alázná meg magát, hogy világkonferenciára megy a felcsúti maradónához? :D Majd a viktor, az tudja, mi a jó az úniónak... Mert eddig nem sértett meg szinte minden uniós országot, brüsszelt, stb. a nagyképűségével, a kihaénnemségével... Jó vicc... Orbán, és a nagy európai megoldás... :D
2012. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig arra gondoltam, hogy a magyarság először a saját lelkében tegyen rendet, anélkül nem fog semmi működni.


https://www.youtube.com/watch?v=Im-qbN7g0x4

2012. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vadkan01 ***** válasza:
40%
Orbán túl gyenge, hogy ilyen embereket kordában tudjon tartani és végül miatta törne ki III. világháború. AHOY
2012. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem a mi dolgunk! Az ország a saját bajaiból sem tud kilábalni sajnos! Főleg ha csak a hülyeségekre van ész, idő a lényeges problémákkal meg senki sem foglalkozik.
2012. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dick Esmen ***** válasza:
72%
Körberöhögnék Viktor apánkat.
2012. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de az ülést Orbán Viktor vezetné, és együtt kitalálnák mi legyen a világ jövője."


Bocs, de ez vicces. :D

2012. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
orsós viktor tudja az egyedüli megoldást a világ problémáira. Végül is mindenkit meghívna egy barátságos focimeccsre az újonnan felépült 6500 férőhelyes felcsúti ministadionba, és egyből meg lenne oldva a világ összes búja-baja...
2012. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!