Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen nézőponton vagytok...

Milyen nézőponton vagytok általánosságban a zsidókról? (Részletesen ha lehet)

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 04:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Én nem tudom mi ez a zsidózás mostanában, nincs is idegem már ezzel is foglalkozni. Valami divat lehet mert olyan embert is hallottam már zsidózni aki falun lakik és szerintem eddig csak tévében látott zsidót.


Én is kiváncsi lennék néhány szélsőjobboldani véleményre, hogy miért is nem elég a cigányokat utálni. :)

2009. aug. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom,hogy kinek jó,hogy mindig szidni kell valakiket,A zsidók között is vannak tisztességes,rendes emberek ( több ilyent ismerek),és vannak tisztességtelenek is.Épen úgy,mint a nem zsidók között.Soha nem az alapján ítélek meg egy embert,hogy zsidó,cigány,diplomás,vagy segédmunkás,hanem,hogy milyen ember,miként viselkedik.Ha mindenki ez alapján ítélne,kevesebb gyűlölködés lenne.
2009. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 baranyi kálmanné ***** válasza:
28%
6:46 Tejesen igazad van.Valakit meg kell ismerni és utána itélkezni.Zsidok ,a magyarok ,négerek ,cigányok,mind emberek.Minden ember nem lehet tőkéletes,vagy gazdag,vagy szegény.Miért itélkezűnk mások felett?
2009. aug. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
általánosságban az hogy emberek. mit várt ettől a kérdéstől a kérdező?
2009. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Van aki azért zsidózik, mert úgy látja, hogy az a részük, aki vezető beosztásban ül (például a parlamentben), csak a magyarság kárára dolgozik és a kisebbséget preferálja. De általában az ilyeneknek semmi problémája a zsidó kisemberrel.

Van aki azért zsidózik mert vagy provokálni akar (például lejáratni egy politikai pártot, vagy egy tömeget), vagy pedig azért csinálja, mert ez egy divat és nem akar kilógni a sorból.

Végül van aki azért zsidózik, mert tényleg tönkretették.

Nekem személy szerint semmi problémám nincs a zsidó kisemberrel, velem még egyik sem tolt ki. De azok akik fent ülnek a bársonyszékben...háááttt...

2009. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
"vann aki azért zsidózik, mert úgy látja, hogy az a részük, aki vezető beosztásban ül (például a parlamentben), csak a magyarság kárára dolgozik és a kisebbséget preferálja. De általában az ilyeneknek semmi problémája a zsidó kisemberrel." - Nagyjából ebbe a kategóriába tartozom én is
2009. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha valaki utálja őket akkor miért?
2009. aug. 19. 20:55
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
mert 2 színű érdek emberek, van 2 osztálytársam,zsidók, nem azér nem kedvelem őket mert ,,zsidók" hanem amiér olyanok amilyenek( érdekemberek,kétszínűek)
2009. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem az utálat a helyes szó, hanem az ellenérzés különböző okok miatt.

Azokat már fentebb mások felsorolták.

2009. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
84%
Engem a vallásos "pajeszos" zsidók nem zavarnak. Akik nem gyakorolják a vallásukat, csak visszaélnek vele különböző összeköttetésekkel azoktól undorodom. De a Holokausztól kiráz a hideg.
2009. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!