Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyöngyöspatai polgármester...

A gyöngyöspatai polgármester nyílt levele részletesen beszámol a liberálisok által mentegetett cigányterrorról. Vélemény?

Figyelt kérdés

- A deviáns csoportba tartozó gyerekek, tinédzserek nappal, a miséről vagy éppen a boltból hazatérő idős embereket nyíltan szidalmazzák, sok esetben le is köpik, táskájukat rángatják, őket kővel dobálják. Majd éjszaka bemennek a kertjükbe, fészerükbe, ahonnan ellopnak kisebb és nagyobb javakat.


- Az említett közösségromboló csoport miatt tizenöt év alatt eltűnt, romhalmazzá és pusztasággá vált a Kecske-kő harminc hektárnyi oldala, ami előtte Gyöngyöspata „nyaralónegyede” volt hobbikertekkel, pincékkel, gyümölcsösökkel. A termelés leállása miatti anyagi kár is hatalmas, szerény becslések mellett is körülbelül harmincmillió forint évente.


- A faluközpont hídján cigánytetvek vámot (!) szedtek.


- Decemberben az iskolában hárman ájulásig vertek egy gyermeket, akit szülei át is írattak másik iskolába. Tettük indoklásakor azt válaszolták, szórakozásból cselekedtek.


A lakosság nagy részének hozzáállását, és a már hosszú évek óta kialakult nyomást jelzi, hogy a 2800 lakosú faluban pár nap alatt 1005-en írták alá azt a petíciót, ami a Szebb Jövőért Polgárőrség helyben maradását kérte, amikor annak hatósági kiutasítása került szóba. Fontosnak tartjuk a nyilvánosság elé tárni, hogy sok száz ember, köztük kiemelten idősek és gyerekek félelemben és sokszor megaláztatásban élnek már nem két hete, hanem sok éve. Azt szeretnénk elérni, hogy az ő problémáik se legyenek szőnyeg alá söpörve vagy bagatellizálva, hanem mind a hatóságok, mind a politika és a média segítsen rajtuk is.


2011. márc. 28. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Tökéletesen megértem a helyi embereket. Én nem szeretem a jobbikot, és úgy vélem, hogy az erőszak-monopólium az államé. De amíg ilyen a helyzet, és az emberek félnek, addig jogos.
2011. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

öhöm-öhöm... Nem a cigány terrort védjük, hanem azokat akik sose ártottak senkinek, mégis bélyegezve vannak az általánosítás jegyében.

Végül is nem tudom nektek hogy esne ha becsületesen élő roma lennél, és naponta kapnál olyan megszólásokat a "szebb" jövőt műrendőröktől, hogy mit akarsz itt te réti néger, te nem idén barnult.


Ezután biztos jó alaposan le leszek pontozva, megkapom, hogy mekkora egy cigóvédő sinter zsidaj ge*i vagyok...

2011. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

megkaptad:)


Szebb jövőt!!!

2011. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"""Szarkasztikus Ákos válasza:


Én tényleg nem igazán kedvelem a jobbikot a gárdás oldalát tekintve, de nagyon nem jó a hozzáállsod.


Ugyanis a Budai hegyekben nem láthatott senki még gárdistát, de nem is lenne oka ott lenni.


Sajnos be kell vallani, hogy kelet de főleg É-kelet Mo n ha nem képes az állam megoldani a helyzetet akkor várható a politikai háttértől nem mentes gárda "segítség."


És azok a jóérzésű cigok sem szólhatnak semmit, sőt nem is szólnak, mert velük nem lessz soha zörrenése sem civilnek sem rendörnek. De nem is a gárda miatt süti le a fejét hanem a """távoli rokonok miatt""

2011. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha a budai hegyekben nem is de Budapesten már volt gárdavonulás. Nem is baj legalább kívülről látták a nemzeti múzeumot. Különben miért jössz a gárdával, ha ezek elméletileg nem gárdások, hanem valami szent turul polgárőrség.
2011. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a budai hegyekben nem is de Budapesten már volt gárdavonulás. Nem is baj legalább kívülről látták a nemzeti múzeumot. Különben miért jössz a gárdával, ha ezek elméletileg nem gárdások, hanem valami szent turul polgárőrség.



Ha két ember tudja az igazságot valamiről, akkor miért vitatkozzon azon hogy mivel van leplezve?

2011. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tudtam a gárda illegális
2011. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 doboszoli ***** válasza:
100%

Nem messze élek Gy.patától. A polgármester szóról szóra igazat beszélt. Ezek tények. Következésképpen:

Elismerem, hogy az erőszak alkalmazása állami monopólium.

Legalábbis ennek kellene lennie.

Ám impotens kormány impotens rendőrséget nevel ki, ám ettől a problémák nem oldódnak meg.

Könyörgöm, ott emberek élnek félelemben, nap mint nap.

De kérdezem én:

Tudtok valami atrocitásról, tettlegességről, amit a "rendfenntartók" elkövettek? Én nem.

Csupán járőröztek, szemmel tartva a renitenseket.

Sanyi nagyon jól látod, a tisztességes cigányok nem féltek, és őket nem is igazán zavarta a demonstráció.

Aki még most is az emberi jogok mögé akarja bújtatni ezeket a bűnözőket, költözzön a családjával egy ilyen helyre, (talál az országban eleget), és egy esztendő múlva ossza az észt!

2011. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ákos, az első válaszoló jól leírta, igaz, hogy illegális, de ebben az esetben jogos(ha elolvasod, amit a kérdező írt). Ha kiirtanák a cigányok az összes magyart, ott akkor sem fog semmit tenni az impotens rendőrség. Ja és az is igaz, hogy a becsületes cigányoknak a hajuk szála se görbült. Tehát csak annyi történt, hogy azok a romák féltek, akiknek lelkiismeretfurdalásuk volt, és ez szerintem semmi ahhoz képest, hogy a becsületes, jámbor magyartól hídvámot szedtek stb. Ergo a magyarok sokkal de sokkal többet szenvedtek már a cigányok miatt mint fordítva, tehát szerintem nem jogosan véded a cigányokat, de hogyha ez neked jó...
2011. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!