Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Semjén miért nem vallja be,...

Semjén miért nem vallja be, hogy plágiumot követett el és miért utasítja vissza az erkölcsi vádat? Ugyanazt csinálja mint Schmitt. Tagad, de pofátlan módon. Végig a jegyeit mondogatja, de akkor miért nem írt egy normális szakdolgozatot.

2012. dec. 8. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
És akkor mi van ha plagizált? Nem hinném, hogy evvel kellene foglalkozni, vannak ennél nagyobb gondjai is az országnak, mint ez az ügy!
2012. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Van a vizsgázó és a vizsgáztató,tehát kettőn áll a buli.Ott és akkor kellene észre venni,mert különben milyen vizsga (szakdolgozat)az amibe azt írnak amit akarnak?És a sok prof,nem is veszi észre,majd csak egy újságíró évek múlva?Szégyen a tudományos rendszerre.
2012. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden Magyarországon, ez is kizárólag Orbán hatalmi játékaira vezethető vissza. Először Schmittet is próbálta védeni, nem akarta megengedni a lemondásával járó presztízsveszteséget. Szombaton még ugye odaállította az undorító Óbersovszky-interjúba, ahol ugyanúgy kikért magának mindent mint most Semjén, és ellentámadásba lendült. Aztán "meggondolta magát", mert Orbán rájött, hogy Schmitt megtartása akkora folytatólagos blamázs -nem függetlenül az megelőző 2 év szereplésétől- hogy kisebb veszteség a menesztése, ezért aztán hétfőre már lemondott. Nem magától ő se, ahogy most Semjén sem magától marad. Hanem azért marad, mert maga mögött érezheti az erőt, a fővezér bizalmát.


Semjén Orbán szemszögéből összességében nem igazán ciki, ezért Orbán a szokásainak megfelelően erőt mutat és megtartja. Schmitt már közröhejjé vált, szerencsésebb volt ejteni.

2012. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dick Esmen ***** válasza:
Mert azt hiszik hogy most bejöhet.
2012. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"És a sok prof,nem is veszi észre,majd csak egy újságíró évek múlva?"


Már akkor is a politikai életben volt.



"És akkor mi van ha plagizált? Nem hinném, hogy evvel kellene foglalkozni, vannak ennél nagyobb gondjai is az országnak, mint ez az ügy!"


Egy csaló az egyik vezető. Igazából jellemzi a kormányt is.

2012. dec. 8. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Az 1. válaszhoz írnám, hogy annál fontosabb kérdés nincs egy ország életében, hogy milyen erkölcsi nívón állnak, milyen erkölcsöket vallanak a vezetői. Ha valaki úgy érzi, hogy egy dolgozatban 40 %-nyi szöveg a forrás megjelölése nélküli átmásolása rendben van, az ennél nagyobb disznóságokat is megtesz. És a 2.-hoz írnám, hogy nem kell ám ahhoz professzor, meg atyaúristen, hogy ezt tudja valaki. Én is jártam egyetemre, ott és az után is írtam szak- és egyéb dolgozatokat, de fel se merült volna, hogy egy átmásolt írást adjak be. Sőt, ezt már 6-8 éves kisgyerek koromban is tudtam. Ezért sem helytálló Semjén védekezése, hogy miért nem szóltak neki akkor. Azért nem mert már akkor is összejátszottak vele, vagy nem vették észre. De ilyenért nem kell szólni, én magamtól is tudom. Ha meg nem szóltak, akkor ettől utólag rendben van? Csalhatok nyugodtan, csak ne vegyék észre? Semjén szerint igen!
2012. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De mi is lenne ha nem róla lenne szó?


A fidesz kdnp követelnék a lemondását.Vagy IKSZ is plágiummal vádolta Gyurcsányt és fel voltak háborodva. Majd kiderült, hogy nem is igaz. Most meg se szólalnak. De ugyanúgy nem állnak ki a fiatalok mellet se, mert ugye nem ellenzékben vannak.

2012. dec. 8. 17:32
 8/9 A kérdező kommentje:
De legyünk pozitívak, hogy ezzel elkezdődik majd a lemondása. Schmitt is így kezdte. Tagadott.
2012. dec. 8. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De én úgy érzem, Orbán jobban ragaszkodik Semjénhez mint Schmitthez. Schmitt egy kicsit már neki is ciki volt. De nem csak, és talán nem is elsősorban a plágiumja miatt.
2012. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!