Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miskolcon a TÉLAPÓ új utat...

Miskolcon a TÉLAPÓ új utat hozott a polgármestereknek? Nem felháboritó kicsit?

Figyelt kérdés

Kriza Ákos


[link]


Zsiga Marcell


[link]


2012. dec. 10. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Blikk egy hazug, kábító újság. Nem hiába liberális, mivel zsidó kézben van. Ilyet ne olvass, mert csak a hülyeség fog eljutni hozzád!
2012. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pont ezért blikket én sem olvasok
2012. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pedig nem csak ott jelent meg. :)


[link]


[link]

2012. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Direkt nem akartam kurucot irna mert akkor egyes iletőknek meg azzal van baja.
2012. dec. 10. 12:59
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
hvg és a kuruc is a blikktől értesült. Ha elolvastad volna, nem linkeled be ezt a kettőt.
2012. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kurucinfót azért raktam oda, mert gondoltam van, aki annak hisz jobban. :)

Amúgy nem baj az, ha mástól értesülnek, viszont gondolom ha kamu, akkor nem adják tovább.


""Néhány hónapja, egy nyári napon váratlanul megjelentek a munkagépek, és egy nap alatt leaszfaltozták az útszakaszt" - mondta el a Blikknek Horváth Viktor, Kriza Ákos egyik szomszédja."

[link]


Szóval az a baj, hogy pont nekik beszélt egy helyi mókus? :DD Persze, hogy tőlük vették át, ez a hírek 90%-ánál így működik. :)

2012. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyábként megépült az uj ut a kiskirályoknak?Meg.Akkor hol itt a probláma?Nem az volt a kérdés melyik lap hozta le,kit érdekel.
2012. dec. 10. 13:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Én miskolci vagyok,pont tegnap előtt láttam azt a patkány Krizát,legszívesebben leköptem volna.

Amúgy mindig is a nagykutyáknak jutott és fog jutni a manna.

Itt Miskolcon nem sok semmi munka van,vagy elmegy az ember valamelyik modern rabszolgatartó központba:Bosch,Sanmina,Jabil vagy fel Pestre vagy külföldre(utóbbi egyre többen)

A dolgozó réteget le se sz#rják amíg ők millás fizetést kapnak.

Annak idején a mi utcánkban is térdig gázoltunk a sárban,majd télen a latyakban majd odaköltözött egy politikus és természetesen akkor is lebetonozták az utcát...

"Nem felháboritó kicsit?" Nem kicsit Nagyon!!

Főleg úgy hogy sok ember 47 ezret meg 90ezret keres amiből csak hónapról hónapra lehet megélni,az ember "örül" hogy van munkahelye.

Nemrég a Zsidesz kézzel-lábbal tiltakozott a magas végkielégítések ellen,tessék itt egy video erről: http://www.youtube.com/watch?v=wvcaCIefV9I

Tehát van ebben az országban pénz csak mindig a felső rétegnek.

Mi mindig a szerszám másik végén állunk,nemcsoda hogy sok embernek elege van és külföldön próbál szerencsét.

2012. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8 as válaszoló vagyok.

Kriza egyébként mindig fikázza az Mszp-t hogy mekkora adósságot halmozott fel az akkori vezetés ezért tavaly télen is sötétben mászkáltak az emberek mert a felső vezetésre nagy spórolási láz jött(persze nem magukon spóroltak) ezért csak jóval sötétedés után kapcsolták fel a közvilágítást.

Persze a Miskolc Holding Zrt-nek vadiúj kocsikat vettek nehogy már valami bajuk legyen attól hogy 3-4 éves kocsikkal flangálnak.

2012. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindig is voltak és lesznek gátlástalan politikusok. Csak jobb helyen a normálisabbak kvietik maguk közül az ilyeneket, nem pedig fedezik egymást.
2012. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!