Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Kordon Mit árul el...

Bajnai Kordon Mit árul el számotokra az hogy a parlamenti pártok 65% a nem tartott a nemzetalapító ünnepünkön sem beszédet sem rendezvényt?

Figyelt kérdés
Kordon és motozás = demokrácia ?
2009. aug. 20. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha már a számoknál tartunk, a Bokros-csomag nem 12, hanem 14 évvel ezelőtt volt.

Amellett, hogy rettenetesen rühellem a jelenlegi kormányt, nem hiszek abban, hogy az "öntudatra ébredés" egyenlő lenne a vandalizmussal, zavargásokkal, erőszakkal. Tüntetni, sztrájkolni lehet, sőt a megfelelő időben kell is, de csakis törvényes keretek között. Én ebben hiszek, és nem az erőszakban, pusztításban.


Az, "hogy mi lett volna, ha..." - kár az ilyeneket feszegetni. Nem tudhatjuk. Lehet, hogy jobb lenne most, lehet, hogy rosszabb.


Továbbra is várom a válaszodat azzal kapcsolatban, hogy mit jelent a parlamenti pártok 65%-a.

2009. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a privát választ, most már értem, mire gondoltál! A kérdés kicsit félreérthető volt (én úgy írtam volna, hogy az 5 parlamenti pártból 3 miért nem tartott... stb.)
2009. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Csak sacc a 65%. Az MSZP,SZDSZ,MDF.

Nem pártok hanem parlamenti pártok, ami nagyon nem ugyan az!


Nem akarom én azt mondani hogy az erőszak mindenre a megoldás.

De az sem állapot hogy semmilyen nyomást nem lehet gyakorolni a mostani elitre.

Ha nem lettek volna azok a vandálok akik persze nem biztos hogy politikai meggyőződésből pusztítottak. Szóval senki nem is figyelt volna oda hogy mi is van. Még mindig az lenne lehet hogy "ugrik a puma" és akkora elkenések főleg az ellenzékre hogy az csuda.

Ezek szemrebbenés nélkül hazudnak és olyan vastag az arcbőrük hogy egy orrszarvúnak hozzájuk képest selyem kendő. Még így sem hajlandóak igazat mondani csak mert túl nagy az elégedetlenség és félnek hogy nem a TV székház lesz a következő hanem a házuk.

Ok a törvényt tisztelni kell , de ha olyanokkal focizol akik a kezükbe veszik a labdát akkor neked is meg kell tanulnod röbbizni.

Nem hasznos a vandalizmus de sokszor elkerülhetetlen.

És tudod a nyakamat tenném rá hogy sokkal előrébb tartanánk, mert azóta hihetetlen mennyiségű pénzt el loptak.(ha csak ezt számolod és a gazdaság működőképességének a hasznát nem is.

2009. aug. 21. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!