Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretném a véleményeteket...

Szeretném a véleményeteket megtudni a Nemzeti vágtával kapcsolatosan! Nem tartjátok pénz-pocsékolásnak és érzéketlenségnek ezt a rendezvényt?

Figyelt kérdés
Az ország jelentős részén pusztít a víz, emberek maradnak fedél nélkül, egy életmunkáját mossa el a víz. A "felső tízezer" pedig szórja a pénzt! Inkább adták volna az árvíz-károsultaknak a rendezés költségét!
2010. jún. 5. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Te feladtad már a fizetésed az árvíz károsultaknak? Nem? Pedig minden kis segítség jól jön. Jah, hogy mások pénzét osztogatni az jobban tetszene? ... Nem fogom nézni, nem is érdekel, és a magam részéről ökörségnek tartom, de ettől még ez egy marhaság. Azt, hogy adják az árvízkárosultaknak, bármire rá lehet mondani, mindegyiknek lenne erkölcsi alapja...
2010. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Millárdosok inkább szórakoznának a valódi lóversenypályán, mi a fenének kell a Hősök teréből azt csinálni? Hogy több pénze legyen a Gesztiéknek? Marhaság. A lovaknak sem jó, az a sok homok pedig jobb helyen lenne a homokzsákokban. Arra jártam ma, nézők többnyire külföldiek voltak. Nem értették, mi ez az egész.
2010. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 BlackSword ***** válasza:
46%
Én sem értem, hogy miért nem lehetne a lóversenypályán megrendezni??? A lovaknak sem igazán tesz jót... A közlekedést is megbénítja... A homokot tényleg lehetne zsákolni...
2010. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A díszlet kell hozzá( Hősök tere)


Amúgy jó ez, csak nem itt, meg nem így, hogy a kiváltságosoknak.

2010. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Olcsó játék hülye gyerekeknek.

[link]

2010. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Épp az a baj,hogy nem olcsó :)

Néhány multi közpénzből reklámozza magát.Erről szól az egész.

A magyarok nagy része még sosem volt a gyönyörű KIncsem Park lóversenypályán,oda kellett volna tenni,de ez nem érdekük azoknak,akik a lovi területét el akarják adni a kevés látogatóra hivatkozva.

Lóversenyt INGYEN láthat mindenki hetente,minden vasárnap a Kncsem Parkban.

Bár ott is előfordulnak csúnya balesetek,tegnap pl.egy fiatal,3 éves ló lett elaltatva lábtörés miatt.A lónak első futása volt.

2010. jún. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

sztem is felesleges főleg a Hősök terén -.-

árvízkárosultakon viszont ez a pénz sem segített volna, ugyanis ott jóval nagyobb károk vannak sajnos :(

2010. jún. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaj szegény kis fiatal paci! Emlékszem, amíg létezett a FixTv és adta ezeket a versenyeket, egy kis kétéves kanca is a legelső futásán óriásit bukott, eltört a lába. Ott vergődött a pályán, aztán el is altatták. Veracruz vagy valami ilyesmi volt a neve. A lóverseny a Kincsem Parkba való és nem a Hősök terére.
2010. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Kincsem Parkot már régebben kiszemelte magát egy úgynevezett "befektetői csoport". Luxus lakópark vagy Pláza kellene oda szerintük. Ezek a mocskos telekspekulánsok tehetnek róla, hogy alig van már zöldterület Pesten.
2010. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BlackSword ***** válasza:
46%
Hát belenéztem ebbe a fene nagy Nemzeti vágtába... Egy nagy bohóckodás az egész... alig 10 perc alatt fatális hibákat vettem észre... De hát ez van, ha pénz van, csak ész nincs... Az, hogy mit keres a bevonuló "huszárok" kezében gyalogsági zászló, még csak a kisebbik hiba, de az hogy a huszárruhák darabjai sem passzolnak egy emberen sem egmáshoz???... Idióta majomkodás az egész...
2010. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!