Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 70 év alatt kisebbségbe...

Kürasszír kérdése:

70 év alatt kisebbségbe kerülhetnek a magyarok Magyarországon?

Figyelt kérdés

A jelenleg évi kb. 90 000 gyerek születik nálunk, ezek

65-70 %-a "magyar etnikumú".

1981-ben még 94 % volt az "magyar etnikumúak" aránya.

2050-ben a született gyerekek 65-70 % már nem magyar lesz, több előrejelzés szerint is. Ezt maga Gyurcsány Ferenc is kijelentette egy még miniszterelnökként adott interjúban évekkel ezelőtt.



#népesedés #népességfogyás #etnikai arányok #Magyarország hanyatlása
2012. dec. 11. 20:02
1 2 3 4
 21/32 tetro ***** válasza:
0%
63%-os tovább tanultál az érettségi után? mert akkor javaslom, hogy ha az egyetemen bármit írsz, akkor azt támaszd alá hivatkozással. úgy ne állíts valamit, hogy a hasadra csapsz, mert megfogják kérdezni, hogy ezt honnan szoptad ki. és amikor azt mondod majd, hogy itt vagy ott olvastad, keressék ki, akkor nem magyarázzák majd el neked, hogy ez a kisgyerekeknél lehet így megy, de a felnőttek a saját állításaikat támasztják alá, hanem csak azt mondják, egyes kisfiam, leülhetsz.
2012. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
majd neked fogom itt bizonygatni azt, amit én olvastam? keresgéljem az őszi, illetve májusi érettségi feladatok közül, hogy melyikben volt, hogy te elhidd? Te hol élsz? én olvastam, tisztában is vagyok vele. És ezt a pökhendi idióta stílusodat szerintem vetkőzd le, nem állj jól, rektor sem vagy, nem értem mire fel ez a nagy arc :/
2012. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 tetro ***** válasza:
értem én. egyszerűen hazudsz. blöfföltél egy nagyot, most meg jön neked bizonyítsam. és te nevezel valakit pökhendinek? :D ugyan már... nőj már fel.
2012. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
persze, hogy blöfföltem. 30 pdf fájlt lapozgass át te. én már megtettem, amikor leérettségiztem.
2012. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 tetro ***** válasza:
30 pdf file? szerintem az új érettségi rendszer nincs 30 éves. szóval megint hazudsz.
2012. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Jajj nehogy már itt ragadjatok le. Teljesen eltértetek a témától.

Akár volt ilyen feladat akár nem meg kell állítani a cigányszaporulatot bármilyen eszközzel, mert kivégzik a magyar nemzetet.

2012. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

[link]

emelt szint + közép szint. számold át te nagyon okos

2012. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
51%
tetro barátunk rugózik ezen. majd megkeresi szépen ha akarja. amúgy meg mintha nem lenne egyértelmű hogy annyi cigány lesz mint magyar. SAJNOS.
2012. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 tetro ***** válasza:
és azt sem tudod hogy emelt vagy közép szinten érettségiztél? persze hogy rugózok rajta. hiszen valami olyanra hivatkozik tényként, ami nem létezik.
2012. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
te jó ég. írtam, hogy az előző ÉVEK ÉRETTSÉGI FELADATAIT oldottuk meg. közép, emelt szintűeket egyaránt. te nem érettségiztél, vagy direkt fárasztasz?
2012. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!