Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Állítólag elfogták a romák...

Állítólag elfogták a romák elleni támadások gyanúsítottjait. Mit szóltok a hírhez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Akármilyen vélemény, megjegyzés érdekel.


2009. aug. 21. 14:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Még egy "móri" blamázst szerintem nem kockáztatnának meg, vagyis szerintem tutira mentek, nem árnyákra vetődtek!
2009. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon örülök ennek a jó hírnek!Persze,hogy állítólag vannak meg,mert délutánra lesz meg a fegyverszakértői vélemény és a DNS teszt eredménye,csak akkor lehet kimondani hogy 100%-ék hogy meg vannak az elkövetők.16 órakor minden kiderül.Kíváncsi vagyok az indítékokra.
2009. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kell a hír drazsénak. Én meg az összeollózott házivideóira leszek kíváncsi. :)
2009. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"Még egy "móri" blamázst szerintem nem kockáztatnának meg,"


Gondolod?


Van ám annyi a pénz, amiért simán bevállalnak az illetékesek nemhogy egy "móri" blamázst, hanem egy egész blamázssorozatot!

2009. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Állítólag a Magyar Nemzet szerint borsodi cigányok voltak akiket Budapestről irányítottak...Szerintem egyszerűen a Jobbikot és a Magyar Gárdát akarják gyengíteni ezekkel a "megrendelt" támadásokkal(hiszen mindent már a szélsőjobbra kennek)igen,"sajnos" kezdenek végre felébredni a magyar emberek, a Magyar Nemzet, és ezellen tenni kell...A probléma gyökerét mindig fentebb kell keresni,nem az alsó rétegekben!
2009. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagyunk a hibásak! Hagyjuk, hogy egy olyan bazári majom mint Drazsé folyamatosan hülyére vegyen bennünket! Az egész annyira bűzlik, hogy csak az elvakultak nem veszik észre!

ZAVARJUK MÁR EL ŐKET!

2009. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy a mai "eredményt" pénzes cigányok rendelték meg!


Jobban vigyáznak itt tények titokban maradására, mint a makói kislány fejgyújtójára, pedig már a makói kislány felgyújtója körül is rettenetes védelmet építettek ki a pénzes cigányok.


Aki figyelemmel kísérte valamikor az eseményeket, az nagyon jól tudja, hogy nem a hatóságok nagyszerű munkájának köszönhető, hogy sikerült elítélni a kislányt felgyújtó cigányt.

Ha a "koronatanújuk" nem csavarodik fel a fára, miután 170-nel akart bevenni egy kanyart, még most se volna lecsukva az mocskos gyújtogató.

(Az is jellemző a cigányokra, hogy az autóbalesetből is cigányságellenes ügyet akartak kreálni.)


Nem látszik tisztának ez az ügy.

Az MR1-Kossuth Rádió híreiben teljesen úgy nézett ki, mintha komoly pénzt kapnának azért, amit erről bemondanak. Mint egy csúsztatásokkal megoldott hangulatkeltés megrendelésre.

2009. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Franc tudja mi igaz itt meg mi nem...
2009. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Annál jobb ha kinyílik a magyar emberek szeme,legalább látják hogy ebben az országban még a retkekekkel is különben bánnak.
2009. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tuti cigányok követték el, csak valakit fel kellett mutatni. Sajnálom, hogy ilyen g*ci országban élünk!
2009. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!