Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet a mai magyar-szlovák...

Lehet a mai magyar-szlovák helyzetből háború?

Figyelt kérdés
Sólyom Lászlót nem engedték be Szlovákiába; nyelvtörvény; magyarverések; szlovák gimnazisták nyilatkozata, hogy Magyarország helyén legszívesebben tengert látnának...
2009. aug. 22. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem lesz háború. A szlovákoknak csak a szájuk jár, egy háború túl nagy falat lenne nekik. Azért hangosak mert félnek, és azért félnek mert tudják hogy lopott a terület. De nekem semmi bajom a rendes szlovákokkal, csak a soviniszta Slotáékkal.
2009. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz, sőt ha a szlovákok mondjuk megtámadnának minket, és néhány magyar védekezni merne ellenük: őt a saját rendőreink lőnék le.
2009. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Ez az egész cirkusz színjáték Szlovák nemzeti párt szavazóinak. SNS lassan kiszorul a kormányból (hál' istennek). Fico cseréli a minisztereiket, valamivel kárpóotolni kell a szavazótábort.

2009. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Voltunk már ott tankokkal 68-ban...Azóta utálnak minket. Nem alaptalanul.
2009. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Igen, kedves utolsó. Voltunk ott, kényszerből, nem jókedvünkből!
2009. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Az igaz.
2009. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy egy lakás albérlője kidobhatja az igazi tulajdonost? Nem hinném, és itt Szlovákia az albérlő. Én a helyükbe nagyon meghúznám magam, de nem kell félni! Csak addig lesz nagy pofájuk, amíg magyarellenes kormányuk van. Egy normális kormánnyal az élen el fognak csendesedni. Gyáva egy féreg-nép a szlovák.

Kezd Amerikára hasonlítani Szlovákia: minkét országban alapból hülyének "tanítják" az embereket... meg annak is születnek.

Amúgy miért csak nekünk, magyaroknak kell eltűtnünk mindent? Miért van az, hogy a körülöttünk lévő összes ország bármit megtehet a magyarokkal?

2009. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se lesz háború, mert az emberek ennyire nem hülyék. Ebbe egyszerűen nem lehet belevinni azokat a kisembereket (kiskatonákat), akiknek harcolniuk kellene. De jellemző és szomorú, hogy felmerül ez a kérdés. Én nagyon meglepődtem, mikor nyugat-európai fiatalok komolyan azt kérdezték tőlem 91-ben, hogy Magyarország háborúba keveredik-e a szomszédos országokkal. Akkor zajlott ugye a jugoszláv háború, ezért sem tűnt ez olyan elképzelhetetlennek. Én mondtam, hogy nem, és ma sem reális ez, de még a gondolat felmerülése is szörnyű, és sokat árt nekünk.
2009. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Jó volna, de az a baj, hogy vszeg Szlovákiát támogatnák a "nagyhatalmak". :(
2009. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Tetszik ez a 21.23-as válasz. Szóval nem, de igény lenne rá!
2009. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!