Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz Magyar-Szlovák háború?

Lesz Magyar-Szlovák háború?

Figyelt kérdés

Elég undorító, amit Szlovákia művel és folyamatosan provokálja Hazánkat. Vajon mi a fenét akarnak?


Nem vagyok se Jobbikos se semmi, csak már hányok, hogy ha Szlovákia kerül szóba a médiában, akkor az csak arról szól, hogy így utálják a Magyart és így meg úgy tesznek keresztbe nekünk.


2010. máj. 25. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
ez hogy jön ide
2010. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sehogy, s.ar helyre tettem fel sorry....
2010. máj. 25. 21:08
 3/18 anonim válasza:
64%
Remélem nem...lehetne eszük nekik is és nekünk is,mert az sem semmi amit mi művelünk...remélem az anti hungary-t láttad facebookon...szaftos dolgokat válaszoltunk vissza...undorító mindkét fél és ezt szívemből mondom
2010. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én Szlovákiából vagyok, de nem szeretek itt lenni.Nem jó itt.Szeretem a magyarokat, magyarul beszélek.Hozzá teszem, nem is tudok jól szlovákul.

Utálhatsz,mert Szlovákiából vagyok, de...

2010. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nem tudom lesz e háború.Hogy a kérdésre is válaszoljak.
2010. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 bumbi02 ***** válasza:
66%
a szlovákok és magyarok nem utálnák egymást hogyha nem nyomatnák mind2 fél pofájába a médiában h mit tesz a másik fél. és igazából a vezetöség generálja a ezt a feszültséget...oda vissza segitik egymást a választásokon... elöször orbánt , mer itt mindenki támogatja az állampolgárságot... aztán most orbán segiti ficoékat.... közbe meg össze ugrassza magát a népet.. nem hinném h választások után lesz is ebből akármi... és nem ihnném h 5 éve volt-e ien feszültség pl akét nép közt.. gerenálják és nevetnek a markukba miközbe kezet fognak....
2010. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ne érts félre nekem is van Szlovák barátom, sőt munkatársam is van. Ne feledjük ez nem személy hanem társadalmi kérdés. Én sem akarom a háborút meg az erőszakot, de ez a ficó nagyon fickóskodik....olyan, mint hitler. az is így kezdte...


peace all!!!

2010. máj. 25. 21:22
 8/18 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek ha túl szlovákellenesnek tűntem. Nem célom a gyűlöletkeltés. Sőt!!
2010. máj. 25. 21:24
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

21:12

Én utálom Ficot, szó se róla.El kell mennem szavazni majd, mert ő nem maradhat.

2010. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, ha már a népneveket (helytelenül) nagybetűvel írod, akkor a személyneveket is írd már azzal... az legalább helyes lenne.
2010. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!