Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajotok a Fidesszel?

Mi bajotok a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Ha lehet, ÉRTELMES válaszokat kérek.

És leírhatjátok, hogy szerintetek a Jobbik támogatottsága csak látszólagosan ilyen nagy-e.


2009. aug. 22. 20:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
74%

Azért szidjuk mert Orbán egy köpönyegforgató ember, a tegnapi szlovákiai eset után még mindig nem szólalt fel!

A Jobbikból Szegedi Csanád pedig már kiment megkoszorúzni a szobrot, ha esik, ha szakad.

Most komolyan, mit tett Orbán az ország kizsákmányolása ellen?

Vekerrel kiment az utcára szórakozni, meg is lett az eredménye...

2009. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
69%

Mert Vikike csak a száját tudja jártatni, egy szájkarate hős. S a FIDESZ és ugyanakkora barom mint az MSZP, ugyanaz a lopós álszent banda.

Szerintem nem csak látszólag ilyen nagy, a 12% biztos választó már megvan.

2009. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Azt mondtam ÉRTELMES válaszokat kérek.
2009. aug. 22. 21:02
 4/49 anonim ***** válasza:
63%

Én értelmest választ adtam neked, ha nem tetszik az igazság, sajnálom.

Vikike egy nagy hazudozó, megkockáztatom van akkora mint Gyurcsány, csak neki még nem volt öszödi beszéde..

2009. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
68%
Engem az zavar, hogy Orbán Viktor a beszédeiben mindig uszít, és a kereszténységet használja fel, így sokan már úgy azonosítják az embereket, hogy aki keresztény, az csak fideszes lehet, pedig ez nem így van.
2009. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
61%

Most mondjátok meg, hogy mit tett orbán az elmúlt 7évben a magyarságért?

Mert én egy csúnya szóval össze is tudom foglalni, LÓF*SZT

2009. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
63%
A 20.59-hez nehéz mit hozzátenni, csak megerősíteni tudom. Orbán egy dologhoz ért, a nagyotmondáshoz. Az azért kevés a kormányzáshoz. És tényleg volt már minden: ateista és lelkes keresztény, liberális és konzervativ, polgári és kisemberpárti, most meg már a magyar emberekről beszél folyton. Mi következik ebből? Hát hogy egy szava se igaz, csak ügyesen manipulál, mindig csak ráérez egy közhangulatra, és nyomja a kívánt szöveget. De ennek a valósághoz semmi köze.
2009. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: Alá is tudod ezt valamivel támasztani, te s**gfej?!
2009. aug. 22. 21:06
 9/49 A kérdező kommentje:
Sry, 21:03-nak szólt.
2009. aug. 22. 21:07
 10/49 anonim ***** válasza:
58%
De, képzeld el, kedves utolsó, hogy aki JÓ keresztény, az csak fideszes lehet, ugyanis egy keresztény SOHASEM kommunista. Kivéve a képmutatókat. Én nagyon tisztelem Orbán Viktort ezért, és kellene nekünk még egy Szent István, aki erős kézzel újra meghonosítaná a kereszténységet. Egy ősfideszes
2009. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!