Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok a cigányok...

Mi a bajotok a cigányok nem-bűnözői aspektusaival?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy amikor a cigányokat szídjátok valamilyen bűntény miatt, akkor nemcsak a bűnözést szídjátok, hanem az egész cigány kultúrát. De miért?

Ha egy mexikói bűnözött akkor nem szokás a tequilát és a burritto-t szídni, ha egy osztrák bűnözött nem szokás a wienerschitzelt szídni, itt meg egyfolytában azt szapuljátok, hogy a cigányok hogyan szórakoznak, meg hogy a gyereknek olyan neveket adnak, hogy Vanessza meg Szamanta.


De miért? Ennek mi köze a bűnözésükhöz? Legalább örülnétek, hogy nem olyan szürkék, mint a magyarok és tudnak szórakozni, meg jobb a fantáziájuk meg nem a névadásnál nem foglalkoznak konzervatív baromságokkal, hanem azt adják a gyereknek, amit valóban szeretnének.


Osztrák bűnténynél se szokás a bűnöző után azt szídni, hogy milyen stílusú házak épültek Nickelsdorfban vagy, hogy miért adják a gyereknek a Hans nevet.


A cigányok nem magyarok, nem kéne elvárni tőlük, hogy minden aspektusban a magyar kultúrához konformáljanak. Németországban se tiltják meg a törököknek, hogy dőner kebabot egyenek és mecsetbe járjanak.


2011. febr. 1. 00:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%

cöhh

"Legalább örülnétek, hogy nem olyan szürkék, mint a magyarok és tudnak szórakozni, meg jobb a fantáziájuk meg nem a névadásnál nem foglalkoznak konzervatív baromságokkal, hanem azt adják a gyereknek, amit valóban szeretnének. "

ocsmány neveket adnak nekik, ha magyarnak tartják magukat adjanak magyar neveket, nem olyat hogy Dzsenifer meg Antonio meg Márkó meg mittudomén hogy még miket, mivel a névadás furcsa, már kb azonosithato a viselkedésükkel, akit igy hivnak attol már a kisgyerekek is távolodnak szerintem...

örülnék ha olyan "szürkék" lennének mint a magyarok, és nem kéne félnem ha elmegyek egy nagyobb csoport mellett, hogy megszúrnak (ez tény, az emberek nagyrésze fél, ne gyere itt nekem hogy nem bántanak ha nem megyek nekik, mert a szart kiverik az öreg néniből)

az nem szórakozás ha szétvernek egy buszmegállót, meg rongálnak, mert erre sok példát láttam. az is elfogadhatatlan, amikor éjjel nyáron kegyetlenül hangosan a lötyögős szar zenéjüket nyomatják, és nincsenek tekintettel senkire. én is szoktam házibulit csinálni, de nem nyitom ki az ajtót ablakot éjjel, és szabadtéren nem nyomok zenét. ők megteszik, leszarnak mindenkit. ez a kultúra? ezt nem kéne szidni?


a cigányok tényleg nem magyarok, de mivel ide jöttek elvárnánk hogy integrálódjanak, de erre a legapróbb jeleket sem mutatják kultúra terén sem...


"Osztrák bűnténynél se szokás a bűnöző után azt szídni, hogy milyen stílusú házak épültek Nickelsdorfban vagy, hogy miért adják a gyereknek a Hans nevet. "

magyar bűnözők is vannak. csak tudod amikor 10 elkövetőből 9 cigány, akkor kezdődik az általánosítás, mert kevesebben vannak mint mi, mégis több bűncselekményt követnek el. ezek után mit vársz?

2011. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%
Én egyetértek veled kérdező. Sok a pihent agyú ember,
2011. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
8%

Én is egyet értek a kérdezővel.

Sokan már túlzásba viszik manapság ezt a cigányozás dolgot.

2011. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

nagyon szépen végigírtad, hogy szerinted miért van joguk mindenhez. kötelességeik nincs ugye? és ugye mi alkalmazkodjunk hozzájuk?


most egy fontos kérdést teszek fel: "Hülye e vagy???!!"

2011. febr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

"bűnözést szídjátok, hanem az egész cigány kultúrát. De miért? "


a cigány kultúra nem fehér ember környezetébe való

csak ennyi

2011. febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
Mert a fehér ember marhára kultúrált. Amúgy meg ha lenne külön oktatás cigánygyerekek részére,nem feltétlenül válnának olyanokká,mint amit a családjukban tapasztalnak. Szegregált intézményekben kellene őket tanítani,többe kerülne ugyan,de nagyobb eséllyel válnának a társadalom hasznos tagjaivá,ami hosszútávon mindenképp megéri. Iskolázatlan szülők mellett ugyan mi lehet belőlük? Csak az a baj,hogy ebben az esetben már diszkriminációt kiáltanának,és ennek a megoldásnak kevés az esélye. Azért fel lehetne sorolni jó pár művészt a cigányok közül,túlzás már ez a nagyfokú cigányellenesség. Kétségtelen,többségük bűnöző lesz,de ezen változtathatna az én ötletem,ha meg lehetne valósítani. Nem egyből bűnözőnek születik egy gyerek,a környezete teszi azzá. Az oktatás segíthetne ezen.
2011. febr. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
" sok a pihent agyú..." meg a sötét is...=)
2011. febr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%
+ agyú.ez lemaradt=)
2011. febr. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

"Mert a fehér ember marhára kultúrált."


hát kulturáltabb is mint a cigány

meg lehet nézni mi lesz 1 társasházzal ha beköltöznek a cigányok

Miskolc jó példa

De Komárom-Esztergom megyébe Oroszlány is

borsodba a putrikról nem is beszélve


na erről ennyit

2011. febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

"Amúgy meg ha lenne külön oktatás cigánygyerekek részére,nem feltétlenül válnának olyanokká,mint amit a családjukban tapasztalnak. Szegregált intézményekben kellene őket tanítani,többe kerülne ugyan,de nagyobb eséllyel válnának a társadalom hasznos tagjaivá,ami hosszútávon mindenképp megéri. Iskolázatlan szülők mellett ugyan mi lehet belőlük?"


szó szerint ez a programja a Jobbiknak

és diszkriminációról nem lehet beszélni mert nem csak a cigányokra vonatkozna (nincs is benne hogy cigány)

az más kérdés hogy 90/ ban cigányok tartoznak bele ebbe a körbe

maguknak köszönhetik

2011. febr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!