Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Félre lehet vezetni ismét a...

Félre lehet vezetni ismét a választókat a kampány során? És ha sikerül is valamelyik pártnak mi lesz a sorsa amikor kiderül?

Figyelt kérdés
Valamit csak tanult a magyar társadalom a közelmúltból, és talán sokkal erősebb a civil szféra hangja és ereje ahogy az ebberek agyát(vagy helyét) is elöntheti előbb utóbb az a bizonyos híg, zaccos, trutyi?
2009. aug. 23. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan igen. Csak azt választják meg aki nagyobbat hazudik, többet igér. Ebből következik, hogy aki nem vezeti félre a választókat, annak nincs esélye.
2009. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Félre lehet e vezetni? Már félre vannak.

Vagy mondok mást. Láttam olyan plakátot hogy "szavazzon ön is a kirekesztés ellen". Asszem ezt sem kell kommentálnom.

2009. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Persze, Most éppen a FIDESZ vezet félre. Kicsit visszafogottabban ugyan, de megint Kánaánt hirdetnek, csak hát előtte még ki kellene fizetni vagy 100 milliárd dollár államadósságot. Ha meg nem, akkor marad az IMF-kormányzás. Ez utóbbi erősen sanszos, már Orbán is mondta ugye, hogy a kormányra kerülésük után meg kell kezdeni az újabb tárgyalásokat az ország finanszírozásáról. És egyébként meg morálisan se állnak felette a jelenlegi társaságnak. Csak az szól mellettük, hogy mostanában nem ők kormányoztak.
2009. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tisztelt 17,48 at!

Te tényleg azt hiszed hogy az a fogyasztás csökkentésre épülő gazdaság politika az célravezető?

Kérlek érvelj mellette !

2009. aug. 23. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tanult semmit a társadalom. a politikai kampány LÉNYEGE a félrevezetés... csak úgy megsúgom. ezt tanítják.
2009. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17.48 vagyok. Dehogy mondtam én, hogy a fogyasztáscsökkentő gazdaságpolitikát támogatom. Én csak azt mondom, hogy ha azon a vágányon haladunk, amin eddig, márpedig a FIDESZ is valószínűleg azon fog, akkor egyszerűen nincs tér és mód a belső felhasználás/fogyasztás növelésére, mert a finanszírozóink (kifosztóink) nem hagyják. Annyira el vagyunk adósodva, hogy ha a külföld egy napig nem finanszírozza az országot, akkor már másnap végünk, nem mennek a villamosok stb. Na most egy ilyen kiszolgáltatott ország a legkizsákmányolhatóbb, azt diktálnak neki, amit akarnak. És ilyen szempontból teljesen mindegy, hogy Orbán Viktornak diktálnak, vagy Bajnai Gordonnak diktálnak. Na ezért nincs a FIDESZ-nek se mire ígérni semmit. Most már csak azt lenne érdemes megnézni, hogy jutottunk idáig, miért vagyunk mi a világon a legjobban kiszolgáltatva, és hogy hogy lehetne letérni erről a pályáról, ha egyáltalán...
2009. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Te tényleg azt hiszed hogy az a fogyasztás csökkentésre épülő gazdaság politika az célravezető? "

Ugyan nem én vagyok a megszólított, de hogy erre a következtetésre hogyan jutottál ez komoly relytély!

2009. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 17:48! Az érvelésed a leghatásosabb átverés a rendszerváltás óta: a kényszerpályára nem a Fidesz állította az országot, és nyilván nem is tudja róla azonnal levenni. De 2-3 év alatt igen, és máris egy másik pályán játszhat a társadalom, ha akar.

A másik kedvencem: ezek már megszedték magukat. Igen? Nem úgy tűnik. Talán evés közben jön meg az étvágy.

Nem kéne ennyit nyomatni ezeket a tudatmódosító oktondiságokat, hacsak nem önhipnózisnak szánod őket.

2009. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem mondtam, hogy a FIDESZ állította kényszerpályára az országot, és azt sem, hogy ezek (MSZP) már megszedték magukat (tehát maradjanak). Úgy látszik, ma mindenki félreért... De hogy mitől szűnne meg a kényszerpálya attól, hogy a FIDESZ jön, akár 2-3 éven belül is, azt mondjuk nem tudom.
2009. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elbeszélünk egymás mellett !!!!!


Az a legnagyobb bajunk nekünk magyaroknak hogy már nem bízhatunk lassan senkiben, mert mindenhol keletkeztek "stikklik"!! Ma már úgy érezzük hogy nem is lehet hiteles megoldás a mai helyzetre és csak rossz és kevésbé rossz megoldások közül választhatunk ! De tisztázzunk valamit most. A nyugati nagytőke nagyon félti a pénzét és talán ha taktikusan akarunk gondolkodni akkor ideje lenne annak ha nem csak a mi oldalunkról néznénk a helyzetet.

Ok ! Nagyon el vagyunk adósodva! De tudjuk hogy könnyű Katit ha...! Eddig azért erőszakoskodtak rajtunk (imf eu)mert olyanok voltak a vezetőink. Ha megértik hogy annak a bulinak vége ami eddig ment, akkor ők is teljesen másként fognak tárgyalni és más feltételeket lesznek kénytelenek elfogadni. Szerinted ha bedől a Magyar gazdaság ki bukja a legnagyobbat? Na itt a tévedése nagyon sok mindenkinek ! Mert nem mi!!!! Egyszerűen az ami a vesztünk , hogy ma sokkal több már a nyugati érdekeltség az országunkban, hogy megvették vagy elvették az "összes" piacunkat az lehet ma a fegyverünk.

Nem gondolhatja senki komolyan hogy hagyják bedőlni a Magyar gazdaságot miközben az ő üzleteik és pénzük mozog főleg benne, és lemondanak azokról a kölcsönökről amiket kikényszerítettek belőlünk! Nem Extra pénzt kell kérni csak ahoz ragaszkodni hogy a Magyar érdekeknek megfelelően lehessen befektetni. Persze ha mi nem rendezzük át a szerkezetét a gazdaságunknak,

közszféránknak, önkormányzatainknak, szocellátásunknak és jog rendszerünknek akkor semmi értelme.

2009. aug. 24. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!