Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mi okozhatta, hogy...

Vajon mi okozhatta, hogy Robert Fickó kitiltotta Sólyom Lászlót Révkomáromból? Az eurót hamar bevezette Szlovákia, de ugye az európai viselkedés már nem megy?

Figyelt kérdés
Szégyellje magát Szlovákia, főleg ez a fickó!
2009. aug. 23. 18:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
23%
Sólyom minek ment oda egyátalán? Nem ott kell ünnepelni aug.20.-án, hanem itthon MAGYARORSZÁGON!
2009. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
80%

Az előző tudatlannak: miért akart oda menni Sólyom pontosan? Tudod te egyáltalán? Nem, nem tudod.

Magyarországon kell ünnepelni? Tehát nekem is át kellett volna mennem, hogy ott ünnepeljem? Fizetted volna az utamat?

2009. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Azért akart oda menni Sólyom, mert Magyarország 1. királyának Szent Istvánnak az emlékművét avatták! Ilyenkor egy köztársaság elnökének illik ott lenni. Egyébként Szlovákia az EU tagja, és az EU egyik alappillére az, hogy a határok szabadon átjárhatóak legyenek!

Eme döntésével Robert Fickó, hangsúlyozom "Fickó!!!" súlyos jogsértést követett el. Ez úton szeretném azonban megnyugtatni a magyarul tudó szlovák állampolgárokat, hogy nekem semmiféle Szlovákia ellen irányuló haragom sincs!

2009. aug. 23. 19:07
 4/36 anonim ***** válasza:
49%

Jó volna végre felfogni mindenkinek, hogy Szlovákia NEM Magyarország része!

Ha én szlovák lennék engem is rohadtul idegesítenének ezek a dolgok, nem beszélve a nagymagyarországos matricákról.

2009. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
48%
Első vagyok! Igen tudom valójában miért ment oda, csak nem értem!Miért kell neki SZLOVÁKIÁBAN résztvenni egy szoboravatáson?! Ezt mondja már meg valaki!Most tök mindegy, kit ábrázol az a szobor, mi köze van neki hozzá? És egyszer és mindenkorra fel kellene fogni, hogy Trianon megtörtént, már úgysem lehet ellene mit tenni. De hát sajnos sokan, mint a birkák mennek ez ellen!
2009. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
44%
"Magyarországon kell ünnepelni? " Igen egy köztársasági elnöknek a nagy magyar ünnepekkor itthon lenne a helye és nem Romániában vagy Szlovákiában, ahol augusztus 20 nem nemzeti ünnep!
2009. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

Fico nem normális, csak szavazatokat akar, de szerintem elég durván kezd átlépni egy határt. Nem hiszem, hogy Szlovákiában túl népszerű lenne, sőt...


Az első hozzászólónak meg: Sólyom 21-én akart kimenni, kicsit más és állítólag már két hónappal előtte meg volt beszélve a dolog, bár Fico szerint csak 7-8 nappal előtte szóltak nekik vagy mit mondott, de ez tök mindegy szerintem, mert akkor tudtak volna egy héttel korábban is nemet mondani, nem azon a napon hisztizni. Főleg, hogy ami miatt pattogott a Fico, hogy mekkora bunkóság pont 21-én menni, azért Sólyom kért bocsánatot anno:C

2009. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Egyszer volt Nagy-Magyarország. Miért ne legyünk rá büszkék? Igenis büszkék vagyunk!

Szlovákia viszont jobban tenné, ha betartaná az EU szabályait és nem kekeckedne ilyen primitív dolgokkal!

Senki nem akarja Tőletek elvenni Szlovákiát. Tudjuk, hogy Ti Szlovákok vagytok ill. a mi nyelvünkön tótok. De azt soha ne feledjétek, hogy egykor ez a Nagy-Magyarország része volt és ennek 1 István volt a királya! Örüljünk annak, hogy van Szlovákia és van Magyarország és látogassuk egymást minél sűrűbben!!!

2009. aug. 23. 19:23
 9/36 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó három. Ha már vádaskodtok mindenki és minden ellen, akkor azt fogjátok fel, hogy Erdélyben és a Felvidéken is élnek nagy számban magyarok (ezt valahogy mindig elfelejtik páran, mielőtt elkezdenek trianonozni meg felejtsükmárelezni)! Nekik _ugyanúgy_ joguk van mind magyarként, mind pedig uniós állampolgárként nemzetükhöz, kultúrájukhoz, nyelvükhöz és történelmükhöz ragaszkodni, mint nektek, vagy másnak - akár tetszik ez újfent az ottani sovinisztáknak, akár nem. Sólyom pedig nem titeket meg az anyaországiakat, hanem az egész magyar nemzetet képviseli itthon és a határokon túl is. Ezért járt a Felvidéken szoboravatáson.
2009. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes ez az ember.... Mindig olyannal foglalkozik, amihez semmi köze. Azt a roma gyereket is taníttatni, támogatni kell. Azokat a gyerekeket akiknek az apját halálra verték? Azokat nem kell?!
2009. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!