Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kiderül, hogy a cigánygyilk...

Ha kiderül, hogy a cigánygyilkosságokat tényleg rasszisták követték el, akkor el tudod-e ismerni, hogy ez gazemberség volt?

Figyelt kérdés
Vagy bizonygatod majd, de nem, meg hogy így meg úgy?
2009. aug. 23. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen elismerem,de sokan ugy vannak vele,hogy visszavàgoként jol tették.

Ez hatalmas vitakérdés.

Sajnàlom hogy ez folyik..

2009. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem volt visszavágás!

Ártatlanokon álltak "bosszút"!

Az lett volna a fasza dolog, ha kimennek este a cigány gettóba, és aki terrorizálja őket, azokat lövik le! Persze, akkor nem úszták volna meg, de akkor legalább valóban bűnös embereket öltek volna meg!

2009. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Az egyik lehetőség, hogy azt mondja valaki, "basszus, tényleg rasszista indítékból követték el a támadásokat, tévedtem, mea culpa". Lesz, aki - mintegy terelve a dolgot - azt mondja, "megérdemelték, pusztuljanak csak a cigányok", és lesznek, akik egyenesen koncepciós pernek fogják tartani az egészet, és úgysem hiszik el, hogy tényleg ők voltak (bár ezt még ugye be is kell bizonyítani, szóval még várjunk a beismerésekkel).
2009. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Azt gondolom, hogy akik vérbeli és beszűkült tudatú rasszisták, azok pont úgy meg fogják magyarázni, mint tették pár hónapja a lacházi gyilkos kézre kerítésénél. Itt is, ott is cáfolhatatlan bizonyítékok vannak, sokan mégis megpróbálják koncepciós perként magyarázni a történteket. Én csak azt nem értem, hogy az ötéves gyerek mit vétett, amiért meg kellett halnia...

Elismerem, hogy a cigányok között sok a bűnöző, segélyből élő, de a kisgyerek csak egy kisgyerek, teljesen ártatlan. Miért nem mondjuk a többször lesittelt köztörvényes bűnözőkre vadásztak (szerintem értük nem lett volna kár), miért ártatlanokat kellett megölni?

Sajnos vannak olyanok, akik ezt is ki fogják forgatni, és lesznek olyan hangok, akik továbbra is hősként fogják ünnepelni ezeket az undorító gyilkosokat. Szerintem ők sem különbek azoknál, akiket gyűlölnek.

2009. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

23:00-nak


Szívemből szóltál! :]


Gyáva, sz@r férgek, akik alvó egyedülálló, fegyvertelen asszonyra és a 13 éves lányára támadnak az éjszaka közepén!...

Vagy a többgyerekes alvó családra, ahol "nagy bátran" kivégeznek egy ötéves kisfiút?...


Dehogyis mernének kiállni bátran (szemtől szembe) fegyveresekkel, pedig ez lenne a becsületes!


Remélem, börtönbe kerülnek és ott megkapják a magukét a cigányoktól! (Nappal, szemtől-szembe!) :D

2009. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha kiderül, hogy a magyargyilkosságokat tényleg rasszisták követték el, akkor el tudod-e ismerni, hogy ez gazemberség volt? Vagy bizonygatod majd, de nem, meg hogy így meg úgy?
2009. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Én nem ismerem el. Addig nem vagyok hajlandó elismerni amíg minden gazember cigány nem ismeri el, hogy amit több tíz éve csinál az gazemberség. Ők előbb kezdték. És sosem fogják abbahagyni.

Most 1x rátámadtak egy családra, ezek után ők lettek a szentek. Kérem én, hány magyar családra támadtak rá cigányok? Hány embert vernek meg, rabolnak ki naponta? Az nem gazemberség?

2009. aug. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

előttem szóló, te nem fogsz sokáig élni... ez a beteges őrület már az egészségre is ártalmas.

a politikusok persze hogy félrevezetnek, manipulálnak, hazudnak, ez a dolguk:D és úgy állítják be mintha az egész cigányságnak egy darabot kicsíptek volna a szívéből... amint látom nálad elérték a kívánt hatást, nem emberekben gondolkodol hanem bőrszínben.

Kiáradna a balaton ha az összes mocsok cigányt módunk lenne beledobni, de... ha egy olyan cigányt, aki csak cigány, de nem ártalmas a társadalomra megölnek attól mivel lesz neked jobb? Semmivel, ugyanannyi betyár rézbőrű maradt mint előtte...


de nem hiszem hogy rasszisták ölték meg...

2009. aug. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
persze hogy nem rasszisták, uzsorásokat öltek meg.
2009. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen ha tényleg rasszisták ölték volna meg őket akkor elismerném hogy gazemeberek. Csak az a probléma hogy nem rasszisták voltak, mert:

- A rasszisták mért becsületesen dolgozó cigányokat támadnak?

- A rasszistáknak honnan van pénze nagy fekete terepjárókra? (ez maffia szerű.)

- A rasszisták mért ölnek gyereket is? (ez még talán érthető lenne)

- Egy nagyrészt cigányok lakta településen mért nem tűnik fel a fehér ember?

- Miért mondta a cigány kisebbségö önkormányzat vezető, hogy ő ismeri a gyilkosokat, vannak köztük romák, és kormányzati megrendelésre csinálják?

- Ha ez nem igaz mért fenyegették meg halálosan a ckö alnököt?

- A jól képzett rasszista gyilkosoknak mért nincs annyi eszük hogy ne a házukban, könnyen kinyomozható rejtsék el a fegyvereket?

- A rendőrség hogy figyelhette 3 hete a gyilkosokat, amikor a legutóbbi gyilkosság 2 hete történt?

- Ha figyelték őket miért nem tudták/akarták megakadályozni.


Túl sok itt a kérdés, ami azt engedi feltételezni hogy a rendőrség nem az igazi elkövetőket fogta el, akaratlagosan vagy véletlenül. És ki vezette félre a rendőrséget? Mit keresett itt az FBI? Kinek jön jól a magyar-cigány konfliktus kiélezése?

2009. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!