Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország mely vidékén a...

Magyarország mely vidékén a legjobb és hol a legrosszabb élni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 00:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Ózdon a legrosszabb szerintem
2012. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

Legrosszabb? BAZ megye, Szabolcs Szatmár, Nógrád, Sötét Somogy...


Városi toplista: Ózd, Komló, Miskolc, Ercsi, Dunaújváros, Tiszabő, Gyöngyöspata, Cigánd, Botpuszta, Büdöskútpuszta, Szendrő, Mátészalka,

2012. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Azért Bihar megye se kutya.
2012. dec. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem teljesen mindegy hogy épp melyik városban él az ember. Ha van pénze akkor akárhol jól eléldegélhet, ha pedig nincs, akkor megintcsak tökmindegy hogy hol él, így is úgy is nélkülözni fog.
2012. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem teljesen mindegy hogy épp melyik városban él az ember. Ha van pénze akkor akárhol jól eléldegélhet, ha pedig nincs, akkor megintcsak tökmindegy hogy hol él, így is úgy is nélkülözni fog."


Hát igen ebben van valami. Egyébként a legrosszabb valszeg Baz, Szabolcs, Nógrád meg Heves megye lehet, vagyis az ország északi-északkeleti része. A legjobb állítólag az osztrák határ közelében, kijársz Ausztriába dolgozni, megszeded magad és az itteni "olcsó" árakhoz mérten a kinti fizetéseddel jól élsz.

2012. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%
A legjobb szerintem az Őrvidék (jelenleg Burgerland), mert az most Ausztria.
2012. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó két hozzászólóból tombol a hazaszeretet... Egyébként Pest megye és a nyugati megyék a legjobbak.
2012. dec. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

Legjobb: Rózsadomb

Legrosszabb: Minden más

2012. dec. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó válaszadó válaszát többé-kevésbé osztom.. Üdv pálvölgyből..
2012. dec. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem az egész Magyarországot lehet nevezni vidéknek és itt mindenkinek nagyon nehéz, rossz élni!!!!
2012. dec. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!