Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azokat az orosz katonákat,...

Azokat az orosz katonákat, akik nálunk nőket erőszakoltak, ártatlanokat lőttek agyon, soha nem vonták felelősségre, és soha nem is fogják?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 15:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert a háború az háború. Ilyenkor az a legkisebb amivel foglalkozni szoktak. Mellesleg nem csak az orosz de egyik katonát sem nagyon vették még elő ilyenért, sem a magyart sem az amerikait.
2012. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
És azokat a magyar katonákat akik ugyanezt csinálták oroszországban? Vagy erről nem tudsz?Én éltem akkor és nem kis városban, és nem tudok olyan nagy atrocitásokról!Neked fogalmad nincs az oroszok és a polgári lakosság viszonyáról úgy általában!Azt tudod hogy a pincénk elött az orosz katona kint őrségben állt?Támadások elött a polgári lakosságot óvóhelyekre terelték, minket legalábbis igen! És azt se kéne elfelejteni hogy magyarország támadta meg oroszországot és nem fordítva!És ki mondta neked hogy az oroszok polgárokat gyilkoltak? A magyarok oroszországban inkább!
2012. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Olvasd el ezt, és megtudod: 33 embert lőttek agyon ezek az állatok, és ez csak egy falu, mellesleg egyik áldozat a rokonom volt:

[link]

2012. dec. 28. 15:46
 4/27 A kérdező kommentje:
Érdekes módon a gaz, kegyetlen szemét német katonák senkit nem bántottak amíg be voltak szállásolva a falu házaiba, sőt ajándékokat adtak a gyerekeknek. A ruszkik elől mindenki elbújt, civileket agyonlőttek részegen.
2012. dec. 28. 15:49
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a magyar honvédek orosz civileket öltek volna hidegvérrel. Vagy Ön tud ilyesmiről?
2012. dec. 28. 15:56
 6/27 anonim ***** válasza:
25%

"fogalmad hogy a dicső magyar hadsereg hős vitézei oroszországban hány polgári személyt gyilkoltak le? És újvidéken? És miért támadta meg oroszországot a dicső magyar hadsereg?"


Szerintem ez nem a kérdéshez tartozik! Nem itt kellene a hungarofóbiádat levezetni!

2012. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Kérdezd meg a hadtörténeti intézetben hány orosz polgári személyt gyilkoltak meg a magyar katonák!Az orosz ellentámadás pont emiatt volt olyan megsemmisítő!A polgári lakosság miatt kiket a magyarok bolsevistáknak neveztek, csak egy baj volt ők a Don-kanyarban a hazájukat védték.


Amúgy meg német katona a pincénk elött nem állt őrségben akkor mikor a németek uralták ezt a városrészt.

2012. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

"Nem itt kellene a hungarofóbiádat levezetni"


Nekem semmiféle fóbiám nincs én ott voltam megéltem tapasztaltam, ezt igazságnak kell nevezni nem másnak!Nem értem miért hangzanak el hazugságok? Nekünk a városban óriási családunk volt semmiféle atrocitásról nem tudok!Pedig nem kisvárosban laktam!

2012. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem tudom a 63%-os hol lakott, nem is érdekel, de nem értek vele egyet.

Én bármelyik szülőmet, nagyszülőmet, dédszülőmet megkérdeztem, mind azt mondta, hogy az oroszok borzalmasak voltak. Szabolcsi vagyok, szóval erről a helyről tudok nyilatkozni. Egy idős néni egy előadáson is mesélte, hogy mikor a németek kis időre kizavarták innen az oroszokat, akkor a lakosság könnyes szemmel, örömmel fogadta őket, szinte sírtak az örömtől. A ruszkik egy templom pincéjébe akartak gránátot bedobni, pedig csak civilek rejtőztek el ott. Azt mondják sorra erőszakolták a nőket, és erről dédnagyanyám is mesélt, hogy bújtatták a lányokat az oroszok elől. A németekkel messze nem volt ennyi probléma. Ők sem voltak a szőke herceg fehér lovon képmásai, de náluk volt rend, erkölcs.


A kérdésre válaszolva: Háború volt, nem is igazán ellenőrizték mit csinálnak a katonák, és mivel az oroszok - is - győztek, ezért nem vonják felelősségre a katonákat. Meg azokból szerintem már a 90%-a nem is él.

2012. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Atrocitások mindig történnek háborúkban, a magyar katonák arányaiban messze nem követtek el annyit mint az oroszok. És nem fogják az oroszokat felelősségre vonni, mert ők győztek.
2012. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!