Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Együtt 2014 mozgalom és...

Az Együtt 2014 mozgalom és Bajnai Gordon beveszik a szövetségbe Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

természetesen Bajnai Gordonék a választási nyerés után felvennék soraikba Gyurcsányt


a választás előtt nem tennék, mivel nagy bukta lenne a részükről


Amúgy:


Együtt 2014 mozgalom = Szabad Demokraták Szövetsége


Próbálják elhitetni, hogy más lesz, pedig ugyanazok!!!

Hazaárulók!!!

2013. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha van egy csöpp eszük, nem. Az politikai öngyilkosság lenne. Az előző válaszoló figyelmébe ajánlom, hogy Fletó a következő választáson a 2 %-os népszerűségével nem fog bejutni a parlamentbe. Persze az ilyen elvakultaktól nehéz lenne logikus gondolkodást elvárni.
2013. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Viszont goronka bejuttatja Fletót a parlamentbe!
2013. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Csak nyugalom a választások kezdetéig kiderül minden.
2013. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

az egész vesztes banda visszajön

szdsz, mszp

tök jó, mi?

2013. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 The Vault Dweller ***** válasza:
89%

Feltűnt nektek is, hogy a jobberek minden új formációra ugyanazt mondják?


LMP = MSZP/SZDSZ

Milla = MSZP/SZDSZ

4K! = MSZP/SZDSZ

Együtt 2014 = MSZP/SZDSZ


Komolyan, szerintem már meg kell őrülni ahhoz, hogy valakinek ennyire lesüllyedjen az érvkészlete, illetve, hogy mindenhol ugyanazt lássa.

2013. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

ma 16:09

Köszönjük szoci bérkommentelő!

2013. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 The Vault Dweller ***** válasza:
87%

Ez a másik szellemi fogyatékos (jobber) dolog: a bérkommentelőzés.


Téged fizetnek azért, hogy kimond a véleményed? Ha nem, akkor miért feltételezed, hogy mást igen?


Ennyire a pénz körül forog nálad minden, hogy elképzelni nem tudod, hogy valaki úgy billentyűzetet ragad, hogy nem fűződik anyagi haszna hozzá?


Mellesleg Fideszre szavaztam, kétszer is.


Keservesen megbántam.

2013. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
The Vault Dweller: ez a jobboldal fő fegyvere, minden újonnan jelentkezőt automatikusan azonnal összemosni Gyurcsányékkal, mert azt gondolják (mellesleg joggal), hogy ez azonnal hitelteleníti őket. De azért nem kéne túlzásba vinni. Azt tudtad például, hogy egyes jobbos ismerőseim szerint a diáktüntetéseket is Gyurcsányék és az SZDSZ pénzeli, Hillary Clintonnal a háttérből? :D
2013. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 The Vault Dweller ***** válasza:
82%

Persze, értem én (hozzátenném, hogy a baloldal is alkalmanként él ilyen eszközökkel, de nem folyamatosan, szinte minden alkalommal) csak azt nem tudom felfogni, hogy komolyan azt hiszik, hogy ha mindenkit összemosnak az általuk Sátánnak kinevezett személyekkel, az nem lesz nagyon feltűnően kamu egy idő után? :D


H. Clintonnal a háttérben... :D


Sírok a röhögéstől...

2013. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!