Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik nyerné meg a...

Ha a Jobbik nyerné meg a következő választást, változna a helyzetünk?

Figyelt kérdés
Nem mondom,hogy túlzottan szimpatizálok a Jobbikkal,de a liberálisokban nagyon nagyon csalódtam,mert tönkretették a közbiztonságot és az oktatást.Alapból nem lenne baj az eszmével,de a liberalizmust értelmes embereknek találták ki,nem vandáloknak,meg agyhalott zombiknak.Nem megyek bele,mert úgyis minden mögött az érdekek és a pénz áll,ezért egyik párthoz sem fűzök túl nagy reményt.De nem ártana,ha javulna a közbiztonság.A Jobbik helyretenné?Miben változna még a helyzet szerintetek?

2013. jan. 8. 15:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%

Talán javulna a közbiztonság, a gazdaságban szerintem nem változna semmi, lényegében a Fidesz gazdaságpolitikáját folytatnák (legalábbis a honlapjukon lévő program alapján úgy tűnik).

Szerintem nem lenne lényeges változás, hiába gondolják egyesek, hogy csodát tennének, míg mások, hogy tönkretennék az országot. Nem válnánk sem Szingapúrrá, sem Észak-Koreává.

2013. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
48%
Igen változna. Helyreállna a rend.
2013. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%

"Csak tudnám most azon kívül, hogy nem vagyunk elzárva a világtól, miben különbözünk Észak-Koreától?"


Abban hogy ott senki sem éhezik.

2013. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
41%
Magyarország lehúzhatná a rolót, ha a Jobbik valaha is hatalom közelbe kerülne.
2013. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

"De majd mindjárt jönnek a közgazdászok, akik megmondják, hogy megvalósíthatatlanok,"


Közgazdásznál ostobább ember nincsen.

2013. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
50%

"Csak tudnám most azon kívül, hogy nem vagyunk elzárva a világtól, miben különbözünk Észak-Koreától?

Abban hogy ott senki sem éhezik."


[link]

/cikk/20130104_gazkamrak_emberkiserletek_ehhalal_dramai_beszamolok_eszak_koreabol

2013. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
57%

Igen, változna. Olyan körülmények lennének, hogy a maradék értelmes ember is gyorsan távozna. Két réteg lenne, az egyik fegyvert tart, magas kerítés mögött lakik és nagyon jól él. A másik réteg véletlenszerűen kerülne börtönbe, ami jó lenne neki, mert végre ehetne, ha nem is túl jót.

Van egy másik változat is. Egy darabig az előbbi eset valósulna meg, aztán sokan megunnák, és jönne a fegyveres harc. Sokan meghalnának, míg végül beállna egy új rend, amelyben nincs helye szélsőségeknek.

Van harmadik változat is. Észhez tér a nép, és semmissé teszi a szélsőségeket. Egyébként a liberalizmust az embernek találták ki, és vannak, akik hibásan alkalmazzák (nálunk nagyon, de hagyták őket). Azt a helyére kell tenni, nem pedig likvidálni.

2013. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%

"Igen változna. Helyreállna a rend.

"


Ti jobbikos droidok ezalatt mit szoktatok érteni? Egy csomó helyen olvasni ezt a jelmondatot de még nem tudtam megfejteni.

2013. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
18 Szerintem azt jelenti,hogy végre lesz KÖZBIZTONSÁG,ami már nagyon jól jönne.És tök mindegy,mert úgyis hazudik az összes párt és az ország gazdasági helyzete olyan,mint egy gőzölgő vaddisznófostenger.Akkor legalább a közbiztonság legyen jó.Igen is,minden utcasarokra,meg járműre fegyveres csendőröket,meg zsernyákokat,mert a tököm tele van azzal,hogy FÉLNI KELL a rohadt járműveken.Azt meg hogy a gazdaságot összeomlasztják,ki nem sz@rja le?Össze van már az omolva,tök mindegy neki.
2013. jan. 8. 22:53
 20/30 anonim ***** válasza:
47%

"18 Szerintem azt jelenti,hogy végre lesz KÖZBIZTONSÁG,ami már nagyon jól jönne."


A közbiztonságot az anno működő, köztörvényes "magyar" gárda fogja biztosítani?

2013. jan. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!