Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na ehhez mit szóltok? Mégiscsa...

Na ehhez mit szóltok? Mégiscsak megérné visszatérni a kommunizmusba?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 8. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kommunizmusban az volt a lényeg, hogy mindenki dolgozzon, végzettségének megfelelően (jó, ott is volt diszkrimináció aszerint ki milyen osztályból származik, 1. prolik, 2. parasztok és a végén voltak a kulákok és a burzsujok). Ez nem kommunizmus, ez egy hülye trend, ami alapján, ha nálunk is meghonosodik, akár az Egyenlő Bánásmód Hivatalához is lehet fordulni, hogy pl. én Skorpió vagyok, csak ezért nem vesznek fel, hiába van X végzettségem, X nyelvvizsgám, X referenciám nem engem vesznek fel, hanem azt a Nyilas csillagjegyűt, aki kettőt se tudott szólni az állásinterjún, világít a szájából a negró, csak azért mert ő Nyilas, és jobban megfelel a főnök Kos horoszkópjának.

Az esélyegynlőségi eferens meg ilyenkor csak annyit mond értetlenül: Mivan?!

2015. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!