Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti egyetértetek avval, hogy a...

Ti egyetértetek avval, hogy a magyarságunk bemutatására több 10 milliárd forint megy ki az országból?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 11:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Megjegyzésként: tavasszal az ATV-n láttam egy riportot kanadai és amerikai magyarokkal, akiknek feladatuk az itthoniakkal való kapcsolattartás valamint tájékozódás és az ország menedzselése. A riporterünk megkérdezte, hogy a szervezet hogyan működik és az anyagi feltételeik hogyan realizálódnak. Kiderült, hogy igénylik az óhazától az anyagi segítséget és talán több is lehetne . Majdnem elsírtam magam, de közben rám jött a hányinger. Később megnyugtattam magam, hogy hála Istennek,hogy mink is tudunk segíteni a rászorulókon.
2013. jan. 10. 11:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig kell linkelni valamit, hogy honnan jön ez az adat, mert egyébként csak légből kapott szám, én is mondhatok akármit.


Egyébként meg, az ország reklámozása fontos, hogy jöjjenek a turisták és itt költsék el a pénzüket. Ha megtérül, akkor felőlem nyugodtan elkölthetnek ennyit az ország hirdetésére.

2013. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Közben megjött a magyarázat, hát nem ugyanarra gondoltunk.
2013. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miközben itthon családokat tesznek tönkre, az a béna Hiller István pár éve 1 milliárd ft-ot kapott, hogy az USA-ban prezentálja Magyarországot!!! Na ez a hányinger.
2013. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan : Hagyományőrzés a mi pénzünkből havi 350 ezer forintért . Ez egy Kőrösi Csoma Sándor program, amit meg lehet pályázni.
2013. jan. 10. 12:23
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

jól van már.. az atv-nek a magyarság hirdetésére még 0 ft is sok lenne ...

Turizmus gdp 7% teszi ki, emellett jót tesz a reklám a külkeres kapcsolatoknak is, ami szintén jelentős tétel...

2013. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

most

már teljesen megnyugodtam

2013. jan. 10. 13:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek fontos dolgok, hogy erősítsük a világban töltött pozíciónkat jelenleg, nagyon leélték elkoptatták a nevünket Európában (Fifa döntés is jól mutatja, mint írják az indoklásban példát akarnak statuálni) máshol meg rég elfelejtették, hogy kik is vagyunk ... Ezeket a kapcsolatokat ápolni kell. Hidd el ők a másik oldal is legalább ennyi pénzt talicskázik ide hozzánk pl a kínai kormányfő 2011ben Magyarországra is ellátogatott, miniszterelnök helyettese 2012ben volt nálunk nagyszámú delegációjával...
2013. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Vadkan01 ***** válasza:
Nincs is válság tele vagyunk pénzzel :D. AHOY
2013. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sejtem,hogy nem minden a diplomácia és mellette kell, hogy a civil élet is bekapcsolódjon a "vérkeringésbe", de evvel a céllal az állam életében és a költségvetésbe majd egy tucat ilyen szervezetek, szerveződések vannak ,amiknek hasonló hanem ez a feladata !
2013. jan. 10. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!