Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt még olyan volt Jobbik...

Van itt még olyan volt Jobbik szavazó, akinek alapvetően tetszenek a kormány törekvései, viszont a Jobbik ellentétes megnyilvánulásai dilettánsnak tűnnek?

Figyelt kérdés
2010-ben olyan mérhetetlen düh volt bennem a szocik iránt, hogy behúztam a Jobbikot azzal a felkiáltással, hogy nesztek. Ehhez képest a kormány teszi a dolgát és olyan irányba megy, amit jónak tartok. Nem tudom, hogy a Jobbik miből akar osztogatni, vagy miből szeretné lefaragni az államadósságot. A kormány viszont ha sokat is hibázik, legalább törekszik rá. Törekszik elérni az "abból gazdálkodj, amid van" életformát, és ez tetszik, én is így élek. Innen lehetne elkezdeni valóságosan gyarapodni. Van -e még rajtam kívül olyan volt jobbikos, aki lenyugodott és 14-ben már a kormányra tenné az ikszet?
2013. jan. 12. 02:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

kedves kérdező


a fidesz egészen jól csinálja igen. nekem is tetszik az addig nyújtózkodj még a takaród ér elv, mert ez lenne a normális.


de ami engem felháborított a kormányzásukban, az az, hogy az alkotmányt módosítanak. és a szólás szabadság, a demokrácia leglényegesebb pontja ellenlépnek fel.


és még egy hatalmas probléma, amit a magyarok legnagyobb jelenlegi problémája, azaz hogy nem vagyunk mi olyan jóléti állam, hogy több száz ezer kisebbségit tartsunk el, akiknek a börtöntől kezdve, a bíróságig, és a sok bűnöző felkutatása a rendőrségnek, az adófizetők milliárdjaiba kerülnek.


magyarországon emiatt rossz a közbiztonság aki erre azt mondja nem igaz az hazudik, ez a legnagyobb probléma, ha ez nem lenne lehetne előre tekinteni, amit a fidesz is jól csinál most igen, de ez a probléma amit leírtam nincs megoldva, és így akar előre menni amit jól csinálna, de jelenleg 1 párt foglakozik ezzel a problémával ami elsődleges, és ezért maradok a jobbiknál.

2013. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 rémuralom ***** válasza:
0%

"És igen a több kulcsos áfa is sokat jelentene a problémával kapcsolatban."


Csak azt ne! Az áfa akkor is épp elég kárt okoz (részben a bonyolultságával), ha egykulcsos. Mellesleg megjegyzem, hogy jelenleg többkulcsos áfánk van, és valahogy látok benne nagy segítséget.

2013. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!