Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan nagy a szegénység,...

Ha olyan nagy a szegénység, akkor, hogy létezik, hogy a metrón kb minden 5. -ik ember a legújjabb Iphone-t nyomkodja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 12:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Ha van kocsijuk és tudják fizetni a benzint akkor miért járjanak tömegközlekedéssel? Bátyám is alig várta, hogy újra autót vegyen. Gyűlöli a tömegközlekedést."

mert a belvárosban egyrészt nem tudsz (ingyenesen legalábbis) rendesen parkolni, valamint marha nagy a forgalom, metróval sokkal gyorsabban lehet közlekedni. Én leteszem a kocsit Népligetbe és negyed óra alatt Nyugatinál vagyok, ahonnan 1 vill megálló és munkahely.

2013. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert kelet-magyarországon nem jár metró
2013. jan. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézd meg kérdező hogy amikor kaját osztanak akkor hányan állnak sorba.
2013. jan. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a legújabb, hanem eggyel régebbi iPhone-om van, és szoktam a metrón utazni. Budapesten belülre saját kocsi felesleges, legalábbis nekem.

Egyetemista vagyok, és használtan vettem abból a pénzből amiért megdolgoztam. Maradt még bőven, szóval nem erre költöm mind. Hát így.

Amúgy az iPhone elhanyagolható árú még egy Suzukihoz képest is, ha ebbe belegondolsz. Aztán mégse kőgazdag minden Suzukis.

2013. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!