Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed hogy a holokau...

Mi a véleményed hogy a holokauszt tantárgy lesz? Tanároknak képzés izraelben stb.

Figyelt kérdés
Tatárjárás tantárgy miért nincs?
2009. aug. 30. 17:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, teljes mértékben egyetértek.
2009. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%
Na ha a holokamu tantárgy lesz, akkor én megyek pestre és egyedül megcsinálom a forradalmat...Ez nálam már egy olyan pontot lépne át ahol elveszíthetném az önuralmamat... De egy biztos: a kisgyerekenek már az óvodában megtanítanám hogyha iskolába mennek, ne higgyék el a holokamut. És megmondanám nekik hogy ez az egyetlen tantárgy amit nem kell tanulni, és az 1-es számít a legjobb jegynek belőle :)
2009. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

ma 18:25


TE EGY IDIÓTA AGYMOSOTT SZERENCSÉTLEN MINIMÁLBÉRBŐL ÉLŐ GYÖKÉR VAGY, AKINEK EGYETLEN HOBBIJA A SZÉNPAKOLÁS A ZAVARKELTÉS ÉS A RASSZIZMUS SZÉLESÍTÉSE.


HOLOKAUSZT IGENIS VOLT TE ELMEBETEG!!

2009. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
Ki az elmebeteg? Aki itt üvöltözik nagybetűkkel vagy én aki csak leírta a véleményét? Legyél szives lenyugodni, olvasd el még egyszer a kérdést, és arra válaszolj. Ez itt ugyanis nem a holokamuról szóló vitatéma. Ja és nagyokat tévedtél: sem szegény nem vagyok, főleg nem minimálbérből élő. De egyébként is hogy jön ez ide? Szerinted aki minimálbérből él, az egyből hülye? Gratulálok...
2009. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

lol.. LOL..

Hát már ehhez nem tudom, mit szóljak..


Miért kell ezt tanulni szerencsétlen gyereknek? Semmi értelme sincs az egésznek..

A természettudományos tárgyakat, amivel talán menne is valamire az ember az életben összevonják, kitalálják, hogy minek külön kémia meg biológia amikor heti 1 órában lenyomják, hogy - az ökölnél kisebb madár veréb a nagyobb meg sas - de a holokauszt külön óra lesz, esetleg még érettségi tantárgy is? Az lenne a jó :P

Szervezzenek mindegy gyereknek tanulmányi kirándulást Izraelbe azok pénzén, akik kitalálták. :P

2009. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%

Kit érdekel hogy a zsidókat hogy ölték halomra?

Ahogy a többi nép sérelme sem érdekel.

De a mi sérelmeink kit érdekel ?


Akkor én miért legyek elájúlva?

2009. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Az azért durva hogy a holokauszttal és az egyéb zsidóságokkal mindennap tömik az agyunk a saját legnagyobb nemzeti tragédiánkról Trianonról pedig semmi megemlékezés nincs.

Sőt Trianonra való megemlékezés irredentizmus és fasizmus.


Elmondom én nagy ívbe szarokrá mi történt a zsidósággal akárhány éve,akármi is történt mindent megérdemelnek a szemétségeik miatt.


Ha a gyerekemnek holokauszt tantárgya lesz,MEGTILTOM neki hogy tanulja ezt az agymosást.

2009. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én például Nagaszakiről és Hirosimáról is tanulnék többet, továbbá a német foglyokról (katonák), akit a ruszkik és az jenkik megkínoztak vagy megöltek.
2009. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és arról is szívesen tanulnék, amit most leművelnek a Kedves izraeli barátaink.
2009. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg!

Az indiánok!

Egy teljes kontinensnyi embert kiöltek.

Róluk miért nem tanulunk ennyi erővel?

2009. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!