Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy bolt polcain, két fajta...

Egy bolt polcain, két fajta terméket lehet venni. Az egyiken az van rá írva, hogy a "Termék árának 5%-ából támogatja a Holokauszt túlélőit. " A másikra meg nincs ez ráírva. Szerintetek melyik fogyna jobban?

Figyelt kérdés

És valaki reklamálna emiatt? Lenne botrány a boltban?

Szerintetek?


2011. ápr. 22. 09:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok benne biztos, hogy nem lenne a bolton egy néhány mocskos zsidrákok , meg Magyarország a magyaroké matrica, de aki vevő az ateisták félvakok süketek támogatására gondolom megvenné, hogy ő most hú de jó ember... Egyébként elképzelhetetlennek tartanék egy ilyen támogatást, hiszen kit akarunk támogatni? Lassan aki gyerekként élte meg a munkatáborokat az is vén vagy már rég meghalt. Egy biztos, a kuruc.info hangos lenne tőle, hiszen a Heineken és a YouTube vörös csillagja miatt is kiverte a balhét... (Persze a cikk azon részét már eltávolították, milyen furcsa, miért tehették? De volt róla egy kérdés itt gyakorin, úgyhogy nagyon nincs mit titkolni http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..
2011. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az amelyiken nincs rajta a támogatás.

Ezzel a holokauszttal úgy vagyok már,hogy 80%-ig telítve vagyok azzal,hogy e körül forog a világ a maradék 20%-ot meg az telíti ki,hogy van aki azzal foglalkozik,hogy hogy lehetne minél meggyőzőbben letagadni.

Az persze a legjobb amikor a tagadó és az elismerők összevesznek.Tiszta röhej.

2011. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amelyik olcsóbb!
2011. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vlt még elég a holoüzletből?


Már a világon szinte mindenki lehúztak.

Ok, voltak áldozatok, de már mindenki megfizette amit jogosan megkellett. Meddig akarnak még hisztizni a zsidók?

Ugyanis amíg egy kisgyerek csak 2-3 éves és nyűgös az ok, de 15évesen már hiszti. Az az, amit a zsidók csinálnak, az csak a 60as évekig lehetett jogos kárpótlásnak nevezni, ami most megy az hiszti a legmocskosabb haszonszerzés céljából.


" dehát zsidókk!!

2011. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ki veszi észre, hogy ez egy trükkös kérdés (vajon miért is?)
2011. ápr. 22. 10:29
 6/21 anonim ***** válasza:
De igaz különben... Amelyik olcsóbb azt venném, az meg hol érdekel, hogy hova folyik be a pénzem?! A Danone rendszeresen támogat betegeket, mégis ritkán látni az áruin a vedd már meg a betegekért naaaa... és társait, szóval ettől függetlenül, hogy nincs rajta mi fog történni a pénzemmel attól még ugyan úgy lehet, hogy a Milka rendszeresen támogatja minden eladott csoki után 1%al a holokauszt áldozatait...
2011. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én a holokausztosat venném már csak emberségből is. Szerintem egyformán fogyna. Az a nagy szitu, hogy sok embernek elege van már a holokausztból, mert sok helyen nyomják.
2011. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a zsidó megszállás palesztin áldozatainak gyűjtsetek , jelen pillanatban is ott a sok ártatlan gyerek !! Nem vénemberek siralmaira :DDD
2011. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Milyen zsidó megszállás palesztinjainak? Azok a palesztinok 1967 előtt nem is követelték igényeiket...
2011. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hát bármit veszel azt a holokauszt "túlélői", családtagjai, barátaihoz megy a pénz 50%! szóval tök mind1 mit csinálsz a pénz ott van náluk és sakkban tartanak vele mindenkit.
2011. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!