Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy akik nem...

Miért van az, hogy akik nem értenek egyet a kormánnyal és látják a hibáikat akkor azok máris balliberális szemetek?

Figyelt kérdés
Mert ha így lenne akkor eléggé többségében lenne a balliberális politika, pártok. Az emberek 80% szerint rosszul mennek itt a dolgok.
2013. jan. 20. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Amiért akik nem értenek egyet a baloldallal azok egyből "nácik, 'magyarkodók'".
2013. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Patrik24 ***** válasza:
81%
Azért ez nem ilyen egyszerű. De általában azért, mert a kormányellenes hangadók a balliberális körökhöz tartoznak.
2013. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Aki meg a baloldaliakkal nem ért egyet az meg egyből náci , fasiszta.


Én nem értek egyet a Fidesszel de a baloldali majmokkal sem.Egyik sem különb a másiknál.

2013. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Azért ez nem ilyen egyszerű. De általában azért, mert a kormányellenes hangadók a balliberális körökhöz tartoznak."


De ilyen egyszerű. Csak nézd meg az itteni válaszolókat, vagy a kormány retorikáját. Bárki bármit mond ami ellentmond a kormánynak akkor az máris baloldali hazugság. Mintha mindig a kormánynak lenne igaza. Az eszükbe se jut, hogy hazudnak amire már nem egyszer volt példa. Vagy inkább abból van kevesebb amikor igazat mondanak. De aki ellent mond lehet az független, jobbikos vagy bárki, az úgyis mind balos.


Még ha ki is derül a hazugságuk és alá lehet támasztani számokkal, hogy nincs igazuk, akkor máris az jön hogy az nem igaz és kimagyarázzák.

2013. jan. 20. 15:11
 5/11 A kérdező kommentje:
De a legjobb pl a megszorítás akarom mondani reform. Régen népellenesség volt, most csakis a népért csinálják.
2013. jan. 20. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

"Bárki bármit mond ami ellentmond a kormánynak akkor az máris baloldali hazugság. Mintha mindig a kormánynak lenne igaza."


Azért mert a baloldal is lejáratta magát.

Amikor azok voltak hatalmon akkor meg ti tapsikoltatok, pedig akkor is voltak gikszerek!

2013. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Patrik24 ***** válasza:
70%
Hát szerintem a másik oldal sem különb ebből a szempontból, mert én még nem hallottam tőlük, hogy a nyilvánosság elé kiálltak volna és bármire azt mondták volna, hogy " Elnézést, tévedtünk, ez nem így van."
2013. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Azért mert a baloldal is lejáratta magát.

Amikor azok voltak hatalmon akkor meg ti tapsikoltatok, pedig akkor is voltak gikszerek!

"


ÉS bebizonyosodott az amit mondtam. Miből gondolod, hogy én hozzájuk tartozom. Az akkori kormány se volt jó, de a mostani se. Egyik rosszabb mint a másik.

de bárki aki rosszat mond a mostani kormányról az mind szoci.



"Hát szerintem a másik oldal sem különb ebből a szempontból, mert én még nem hallottam tőlük, hogy a nyilvánosság elé kiálltak volna és bármire azt mondták volna, hogy " Elnézést, tévedtünk, ez nem így van.""

Ez is igaz, de a gond, hogy a legtöbbször nem tévednek. ÉS már unalmas, hogy minden ami a kormány hibáira mutat az zavarkeltés. A fidesz mindig a politikai támadást látja. Netán magukból indulnak ki?

2013. jan. 20. 15:39
 9/11 A kérdező kommentje:
A legjobb példa az egykulcsos adó. Szerintük Óriási siker, miközben már bebizonyosodott, hogy elmaradt az amit vártak. De foggal körömmel ragaszkodnak hozzá, még akkor is ha megbukott. Máshol se jött be és itt se. De ők ezt nem képesek elismerni.
2013. jan. 20. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de titeket még érdekel az, mit beszél a kormány?
2013. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!