Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kuruc infó vajon miért...

A Kuruc infó vajon miért hallgat Bayer cigánybűnözős cikkéről?

Figyelt kérdés

Alkalomadtán szoktam olvasni a Kurucinfót is, mert gyakran előfordul, hogy ott írnak olyan eseményekről, ahol sehol másutt sem lehet olvasni a médiában. A Kuruc infó egyébként többször is írt már Bayerről, amikor nekik nem tetszően nyilatkozott. Zsidózzák Bayert, haragszanak rá mert "lebunkóprolizta" az amúgy tényleg bunkó-proli Zagyvát.

Most viszont, Bayer vette a bátorságot, érthetően, világosan fogalmazva leírta a színtiszta igazságot a cigánysággal kapcsolatban, amivel kapcsolatban minden magyar ember teljesen egyetért, kivéve néhány nem magyar magyar állampolgárt, illetve a megélhetési politikusokat, akiknek ez most hatalmas lehetőség.

A balliberális oldal persze gyalázza, ahogy csak bírja, tőlük senki nem is várt mást, ismét bizonyították cigánybűnőző-pártiságukat és önös érdekbeli magyarellenességüket, mert ezzel lehet benyalni az európai és amerikai libsiknek, akik meg ugye a világ urai jelenleg.

A Kuruc infó most viszont lapít. Még annyit sem közöltek, hogy na a "szemét zsidó" Bayer most az egyszer igazat szólt vagy valami? Ez azért nem egy olyan volumenű cikk volt, ami mellett csak úgy el lehetne sétálni egy Kuruc infónak. Ennek óriási visszhangja volt a külföldi médiában is.



2013. jan. 11. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bayer valamikor akkora ellenségük lett, hogy még a közös ellenség miatt se paktálnak le vele.
2013. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Kurucinfón se százas mindenki.
2013. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

"A Kuruc infó most viszont lapít."


Nem lapít. Ez a cikk megfelel?


[link]

2013. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem találtam, pedig mindennap rákerestem a gúglival, hogy "kuruc, cigány, Bayer" :))


Köszi, igen, ezt hiányoltam.

2013. jan. 11. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Website currently unavailable


The website you are trying to access is currently unavailable. Please try again at a later time.

If you are the site owner, here is a help resource to help resolve the issue.

2013. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

ma 20:06


Ez nagyon értékes hozzászólás volt. Köszönjük szépen! :D

2013. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!