Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok! Önök...

Fidesz szimpatizánsok! Önök szerint melyik a legkártékonyabb párt? És miért az? (alább felsorolás)

Figyelt kérdés

A,MSZP

B,SZDSZ

C,Jobbik

D,MDF

E,LMP-HP

F,Munkáspárt


+ésszerű indokot is kérnék hogy miért az.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 31. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tisztelt 12.55

Én jobbikos és nem rasszista, és nem soviniszta csak radikális és egészségesen nacionalista vagyok. Beszélhetünk bármiről!

De azt áruld el mindenek előtt hogy pld OV hogy fogja az érdekeinket képviselni az EU ban?(mikor a fidesz adja az alelnökét a nép pártnak) Eddig se védte az érdekeinket a külpolitikában , gazdaságban és ezután is kellemetlen lenne felemelni a hangját. És vajon miért nem csinált a fidesz a kormányzása idején átlátható közéletet ösztönző politikát? És most tavasszal ? Miért nem szavazták meg a képviselők költségtérítésének számla igazolását ők sem ahogy az Mszp sem? Vagy a párt finanszírozást átláthatóságának lehetővé tévő törvényeket, szintén cinkosan az Mszp vel? Pedig ez a korruptció melegágya! Hiszen így a lobbi pénzek jönnek mennek és kitudja hogy mennyi számunkra káros kiváltságokat kérnek?

Eu s pénzek , pályázatok, monopóliumok, stb

Nem az érdekel hogy OV Tolajban mit vett vagy agy apukájának hány bányája van, az a világon mindenütt belefér egy politikus személiségébe, szellemiségébe.

Látod ezekért nem vagyok Fideszes pedig Vargának a gazdaságról alkotott véleményével semmi bajom!

Persze Bogár László alap elveivel jobban egyetértek!


De beszélhetünk és eszmét cserélhetünk, csak a személyeskedést hagyjuk mert az egy civilizált Fideszeshez nem méltó nem hogy egy

"soviniszta" jobbikoshoz!

2009. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az MSZP és az SZDSZ holtversenyben a legkártékonyabb pártok.


Indoklás:

Az MSZP már 2002-ben nagy valószínűséggel csalással nyerte meg a választásokat, a romáknak osztogattak ételt és italt cserébe a szavazataikért. De tegyük fel, hogy ez nem igaz, és csak simán nyertek, viszont azóta 2006-ban is nyertek, amikor már ugye egy "kicsit" széthazudták amit lehet, szinte minden adatot meghamisítottak, hogy győzzenek és ezt Gyurcsány be is vallotta a őszödi beszédében. Ami ezután következett az maga volt a rémálom, Ferenc mindenkit fasisztázott aki ellene tüntetett, és nem vette észre, hogy az az alak aki elk*rta az egészet. Még őszöd után is folyamatosan hazudott, nem is értem hogyan maradt meg a helyén egészen 2009. tavaszáig.


Az SZDSZ pedig amellett, hogy asszisztált Gyurcsány országrombolásához, egy eszement egészségügyi törvényt (biztosítós hülyeséget) is erőltetett, amelyet demokráciában példátlan módon, kordonokkal körülvett parlamentben szavaztattak meg az MSZP-sekkel. Persze nem számítottak a népszavazás sikerére és el is kellett törölni ezt a törvényt. Továbbá az SZDSZ-nek számtalan alkalma lett volna az előrehozott választást megszavazni, de neki ez nem érdeke, az meg hogy mi az ország érdeke, nem érdekli őket. Tovább asszisztálnak, csak most éppen Bajnainak, hogy még ezt a pár hónapot jó fizetésben tölthessék, mert 2010-ben nem jutnak be a parlamentbe, az szinte biztos.


Hát ezért kártékony ez a két párt.

Az MDF-el ne kívánok foglalkozni mert nem is tartom pártnak, mert szinte sose foglal állást semmiben, akkor meg minek van ott. A Jobbik néhány szándékával egyetértek, de Vona Gábor szerintem gyerekesen alkalmatlan a feladatra.

2009. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, javítok:ú


Ferenc mindenkit fasisztázott aki ellene tüntetett, és nem vette észre, hogy Ő az az alak aki elk*rta az egészet.

2009. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!