Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell genetikailag...

Miért kell genetikailag módosított növényeket ültetnünk? Bajnai Gordon nagyon rákattant.

Figyelt kérdés
Miért nem jók a régi magyar fajták?
2013. jan. 22. 17:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
2013. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
49%
Még mindig várom a forrásokat... Nem találjátok, fideszbirkák?
2013. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
17%
Birka vagy te! (Nem vagyok fideszes.)
2013. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
43%
Ennyire telik? :)
2013. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, hogy mondta-e, de én nem találom a bajnai tervezetében ... a hatályosban meg benne van. [link]

Szal elég valószínű, hogy a gm mentesség prioritását nem érzi fontosnak. Ezért ő csak egy feles törvényként fogja fel ...

2013. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
46%
Miét kellett a kereket faltalálni. Amennyibe Isten azt akarta volna, hogy guruljunk alánk teremtette volna. Azt a fúziós reaktort ami meg a fejünk fölött van és bőrrákot okoz szereljék le. A Zöldek láncolják magukat a napágyaikoz és addig ne mozduljanak amíg el nem távolítják. A dihidrogén oxidot is tiltsák ki az életünkből. Bizonyíthatóan több ember halálát okozta mint az LSD vagy a marihuána. 20 év letöltendő szabadságvezéssel büntetném aki ezt az igen veszélyes szert terjeszti vagy birtokolja.
2013. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Na, úgy látszik még mindig nem került elő semmi, ami alapján a kérdező feltette e kérdést. Hogy mire kattant rá Bajnai Gordon, azóta sem tudjuk biztosan. De hogy a narancsos birkák az álhírekre boldogan rákattannak, és ész nélkül bégetnek rá, újfent bebizonyosodott.
2013. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
hahó már leírtam azzal, hogy kiveszi az alkotmányból garantálja, hogy bármelyik 50% többségű kormány engedélyezze a gmo-t ... Érdekes, hogy az azonos neműk házasságát viszont alkotmányban akarja rögzíteni, érzed a prioritást, nem?
2013. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
tegnap 18:40 Sajnos Bajnai Gordon be fogja vezetni a gmo kukorica termesztését!
2013. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!