Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a miniszterelnök visszaizetteteti a fideszes polgármesterekkel a tavaly év végén felvett nagyon-nagyon megérdemelt jutalmakat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Igaz már nem lennék polgármester, de visszakérdeztem volna: a településem visszakapja a jutalmam után befizetett adókat és járulékokat is? :)
2013. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
nagyon helyes, remélem ő maga és társai is visszafizetik a felvett bár rohadtul nem megérdemelt jutalmukat.-mindjárt egész jól állna a jelenleg igen hiányos államkassza
2013. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vadkan01 ***** válasza:
72%
Akkor most jöhetnek a képviselők
2013. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Mit szóljak? Porhintés. A FIDESZ egy nagyon zárt, fegyelmezett párt, ott semmi se történik véletlenül, vagy helyi kezdeményezésre, úgy hogy én még azt is el tudom képzelni, hogy előre megrendezett színjáték volt az egész.
2013. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda ne rohanjak, milyen nagylelkű.
2013. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!