Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a 9. oldalon derül...

Miért csak a 9. oldalon derül ki, hogy nem általában az "egyetemisták"-ról van szó, hanem csak néhány HÖK-ösről? Miért csak akkor lett fontos a lapnak, hogy mennyit keresnek a HÖK-ösök, amikor a kormány ellen tiltakozni?

Figyelt kérdés

Közpénzből megy a fideszes propaganda? A pécsi városi újság címlapja, amit a HírTV-s Kapitány Gergely vezetése alatt áll...Az pedig nem zavarja a lapot, hogy Hoffmann Rózsa másfélmilliós fizetés mellett közli az alig százezer felett kereső tanároknak, hogy a krétát is vehetnék ők?


[link]


2013. jan. 24. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ez az előbbi egyértelmű, talán ennyire azért nincs pofájuk hülyének nézni az embereket,(dehogynem) hogy mindent egyetemistát multimilliomosnak állítsanak be.

Mi másból? Saját zsebből? :D

Ez Magyarország.

2013. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Tudom téged az oktatás érint. De én beleütközöm ilyen visszásságokba az egészségügy a vallás a bíróságok és a sajtó területén is. 98-óta mióta ez az agresszív uralkodó osztály zsarol hol kormányon hol ellenzékben csak arra vártak hogy 2/3-addal ne legyen a hatalom és a pénz előtt akadály. De hol marad Magyarország?
2013. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálják azt a 175 ezret, mikor az ő képviselőjük ennek dupláját, ha nem tripláját kapja a parlamenti alvásért? Szerintem is sok mondjuk, de én átlagpolgár vagyok, nem politikus, én beszólhatok. Szánalmas emberek.
2013. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!