Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen folyamatok, milyen...

Milyen folyamatok, milyen hibás politikai döntések degradálták le a magyar mezőgazdaságot a rendszerváltás után?

Figyelt kérdés

A legelterjedtebb dolgokkal tisztában vagyok, hogy nagyon sok vállalatot külföldi és magánkézbe adtak, ezért azokból már nincs bevétel. Az EU-hoz való csatlakozás által pedig be vagyunk korlátozva, meg van határozva, hogy mennyit termelhetünk és ebből mennyi kerülhet kivitelre.

Szeretnék majd mezőgazdasággal foglalkozni, és szeretnék részletesebben, világosabban mögé látni annak a folyamatnak, ami a rendszerváltás óta történt.

Ha bármelyikőtök rááldozná az idejét, hogy ezt leírja nekem, vagy akár arra, hogy belinkel egy tanulmányt, vagy bármit a témában, azt nagyon megköszönném!

Érdekel minden, hogy miket adtak el, ami régen a miénk volt, hogy kiknek a nevéhez kötődik, stb.

Előre is köszönöm!



2013. jan. 26. 20:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ne is foglalkozz azzal a degenerálttal, aki megcsillogtatta előtted fényes szellemi képességeit!

Kíváncsi vagyok, hogy ő elgondolkodik-e azon, hogy miért fizet ennyit a boltban, miért tankol ennyiért, a többit már nem is mondom...

És köszönöm még egyszer, hogy válaszoltál! :)

2013. jan. 27. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!