Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne akkor ha a követke...

Mi történne akkor ha a következő Szlovák -Magyar csúcs előtt mi nyögnénk be, hogy Ficot nem engedjük be, mert biztonsági kockázat bla-bla?

Figyelt kérdés
Vagyis fordítva megcsinálnánk amit ők Sólyom Lászlóval?
2009. szept. 1. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem lenne elegáns.
2009. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ez jó ötlet, mi is azt csinálnánk amit ők velünk!
2009. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk vaskos a történelem könyvünk!

Rengeted Európa szerte is ismert királyunk volt!

Van saját elidegeníthetetlen kultúránk!

Szóval mi miért tennénk ilyet?

2009. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

uristenn ne legyetek már világtalanok.. Sólyom lászlót nem magyarászlovák csúcs előtt nem engedték be, hanem az augusztus 20-a (21-i) ünnepségek idején


másrészt nekünk nem lenne baj ha az az idióta idetolná a képét hátha rá lehetne erőltetni egy kis nyelvtörvénymódosítást(amit kétlek, hogy sikerülne).. Fico annak nagyon örülne, ha mi kitiltanánk, mert akkor azt mondhatja, hogy mi nem akarunk vele tárgyalni vagyis ezt így elfogadjuk, és ezután valóban mi nem tudnánk velük tárgyalni..

2009. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Akkor semmivel se lennénk különbek náluk. Nem hiszem, hogy ez jó lenne nekünk. Nem kell lealacsonyodni az ő szintjükre. A Gundelbe vagy a Kempinskibe kellene Fic(k)ónak fogadást tartani, és a pofájába röhögni, hogy leszakadjon az a nagy képe. Mert mi ilyenek vagyunk. Jófejek.
2009. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%
remélem jönne egy önjelölt Gavrilo Princip és elintézné a vitát....
2009. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elég hülye ötlet, mert akkor az azt jelentené, hogy semmivel sem vagyunk jobbak náluk.

És akkor Fico még át se gondolná a nyelvtörvényt és akkor az unió azt gondolná, hogy minket ez nem is érdekel

Pedig igen is érdekel.


És petíciót lehet aláírni a váralja szövetség honlapján!

Én már aláírtam! Most te következel!

[link]

2009. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megdobnak kővel, dobj vissza egy fél téglát. Ha valakinek esetleg ez nem túl gáláns, akkor kérdezze meg a kődobálót, hogy miért dobál, és miért vergődik azon, ha visszakapja.
2009. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Természetesen részemről az ötlet csak ötlet. Nem így képzelem el rendezni én sem a viszonyainkat.

S nem is lenne célom átgázolni a Szlovákokon, csak azt nem értem ők miért tehetik meg és miért elnézőbb velük az EU-s politika mint velünk.


Az én is így te is úgy dolog nem vezet semmi jóra. De az sem ha csak lehatjuk a fejünk és tovább megyünk mondván: Na igen velünk még ezt is meg lehet tenni, mert mi jó fiúk vagyunk mindenki szemében.

Ez a nemzet azért ennél büszkébb és polgáribb kell legyen.

2009. szept. 2. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csoda.Ne reménykedjen senki.Vörös szőnyeget fog kapni és a legjobb limuzinnal fog furikázni.
2009. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!