Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » AZ LMP úgy tudom, hogy az...

AZ LMP úgy tudom, hogy az MSZP idején a Bajnai kormány alatt jött létre, és pont ellenük? Akkor hova ez a sietség Bajnai karjaiba? Elárulták a szavazóikat, a pártot, és önmagukat is Jávorék!?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?

2013. jan. 27. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ "melyik LMP", ha jól tudom most is szakadni akarnak. :)
2013. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Jávor János meg a többiek csak a szokásos liberálpolitika szerint járnak el.


Mond mindig azt amit hallanai akarnak. Ha hazudsz és kiderül magyarázd ki.


Amúgy érdekes lehet a MASZOP-nak mikor a régi bajtársakkal meg "megvívniuk" a hatalomért. Kár, hogy ez az egész előre el van rendezve...

2013. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Jaja már el is szakadtak híradóban is volt. Összeszólalkozhattak italozás közben ugyanis valamiért egy kocsmában történt mindez a hivatalos pártgyűlés. Gondolom páran mennek Bajnaihoz pitizni hátha elérik a bejutási minimumot. A megmaradt pár ember meg valamiért abba téveszmében van, hogy kapnak szavazatot.


Kérdező! Szerintem nem maradt aki csalódott volna bennük, a megválasztásuk óta elvoltak tűnve semmit sem csináltak. Ennek a csoportnak amit mi csak nevetve "pártan" nevezünk, tagjaiban már a bekerülés után csalódtak a rá szavazók szerintem.

A semmittevés nemvolt a programjukban, de ha igen akkor elnézést nem néztem. De ha az volt akkor remekül beváltották az ígérteket, és most csalódnak a szavazók.

2013. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Megértem a hozzászólásokat.

Ahhoz képest, hogy se a Fidesszel, sem az MSZP-vel, se azzal, akinek köze volt az elmúlt 8, 20 évhez nem működnek együtt, na most ahhoz képest a Jávorék mennének a Bajnaihoz, aki volt MSZP-s M.e. volt, és gazdasági Miniszter...Hát akkor???? Ez a függetlenség, hogy odamegyünk az MSZP KETTŐHÖZ????

A Jávorék, tényleg szégyelljék magukat, mert azokat árulták el, akik utálják a Fideszt, MSZP-t és ezért voltak LMP-sek!

2013. jan. 27. 20:59
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Sebaj legalább most majd mindenki Jobbikos lesz és végre lesz igazi rendszerváltás.
2013. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Rosszul tudod, az LMP nem a Bajnai-kormány idején alakult, hanem korábban. Ez le van írva a honlapjukon, de gondolom, azt már nem nézted meg.
2013. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Öcsém, te 1 hónapon vitatkozol????????????? Szerinted az a lényeg, hogy mikor alakultak vagy az, hogy miért alakultak?

Akkor már lehetett tudni a dolgokat, és sejteni Bajnait, pont az MSZP ellen jöttek létre!

2013. jan. 27. 22:03
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

2008-ban alakultak, ez szerepel a honlapon.

Ha azt is jobban tudod, hogy miért és ráadásul, hogy ki ellen alakultak, akkor meg minek tetted fel a kérdést? Szerintem senki ellen sem alakultak, hanem a saját ideológiájukat akarják képviselni.

2013. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves Hozzászóló! Most ez a lényeg szerinted? Elvisszük a témát egy teljesen felesleges irányba. A kérdés lényege, hogy miért csapták be Jávorék a szavazójukat, és miért cselekednek ellenkezőleg, mint mikor, és amiért megalakultak!
2013. jan. 27. 22:22
 10/15 A kérdező kommentje:

Lehet Más a Politika!

A nevében is benne van. Elegük volt az elmúlt 20, főleg az elmúlt 8 évből, és elegük van a mostani Fidesz kormányból is! Tehát se Fidesz, se MSZP! Pont az MSZP idején alakultak, mert tűrhetetlennek tartották azt, amit az MSZP művelt, és most meg Jávorék odanyalják magukat a volt MSZP-s M.e.-höz????????? Aki nem mellesleg gazdasági miniszter volt az MSZP alatt???? Mi ez, ha nem a szavazók szembeköpése, már elnézést?

Ez a függetlenség, hogy pont a Bajnaihoz?

NEM LEHET MÁS a POLITIKA!

2013. jan. 27. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!