Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan legyek politikus?...

Joseph Cross kérdése:

Hogyan legyek politikus? Valaki ellátna tanácsokkal?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és politikus szeretnék lenni történelemből nagyon jó vagyok nem tudom hogy milyen iskolába menjek..

jelenleg sportmenedzsernek tanulok..és nem tudom hogy lehetek-e még politikus..és most nem ilyen válaszokat kérnék hogy " hazudj jól meg stb..

egyébként szerintem ez egy jó elv is mert jól hazudok és bármit elhitettek az emberekkel..Na szóval azt szeretném megtudni hogy milyen iskolába menjek majd tovább meg hogy ez nem-e baj hogy jelenleg sportmenedzsernek tanulok íratkozam át esetleg valami más iskolába..



2013. jan. 29. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Ezt végezd el.

www.or-zse.hu

Majd pedig itt rendelj egy csak odát.

[link]

2013. jan. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

jelentkezésnél előnyt jelent:

- erkölcstelen

- valóban jól kell tudni hazudni nagyon hihetően

- nagyon jól kell improvizálni ugyanis ha kiderül a hazugság nagyon jól kell mellé beszélni (nem egy politikus bukott el ennél a pontnál)

- és főként gyomor (pofa kell a sok hazugsághoz)


mondtad hogy ilyeneket ne írjunk. de ez sajnos nem vicc. ismerek aki ott dolgozott sajtó marketingest, azt mondta még ahhoz is gyomor kell. ott is hagyta. reklámozni kell a hazugságot és átcseszni az embereket.

nem hülyék a politikusok nem ment el az eszük tudják hogy valótlant mondanak.


mindezek után ha még van kedved akkor a mostani politikusok elveszik. szerintem nem szeretnének konkurenciát. a politológia sem kapott államilag támogatott helyet az egyetemen. vagyis hogy viktor szavával éljek, kapott, csak 4 millió pont kell hozzá. szóval van, csak kell 2 diploma előtte, meg 3 nyelven kell anyanyelven beszélni hogy bejuthass.

2013. jan. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha komolyan gondolod akkor jogi egyetem, és lépj be valamilyen pártba vagy alapíts egyet. Sokat kell nyalni felfelé és korruptnak is kell lenned. Önálló gondolataid lehetőleg ne legyenek, csak ismételgesd amit a vezéred mond.
2013. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

ja és az első válaszon besz*rtam nagyon jó! háhá xDxD

az első kritérium teljesítése után valóban egyszerűbb lesz elhelyezkedned xDxD


#2-es voltam

2013. jan. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Jogot nem árt tanulni, vagy politológiát. Mondjuk én személy szerint nem engednék senkit egy ország élén állni ha nincs közgazdasági végzettsége. Egyébként meg ne menj politikusnak, ha nem érdekel az ország ügye.
2013. jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
már túlképzett vagy.sajnálom.
2013. jan. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
metélkedj körül, mert másképp nem jutsz be
2013. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék annyira kifejező lenni, mint az első, de eddigi megnyilatkozásaid alapján az én voksomra ne számíts. Nem tudom, tudod-e, hogy formálisan pillanatnyilag csak ez a módja, hogy az légy. És pillanatnyilag ennyi elég is, a tudás hátrány, mert gyomorgörcsöt okoz.
2013. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat:)

Egyébként ezzel tisztában vagyok hogy a származás nagyon fontos! Magyarországot sajnos nem a magyar uralj hanem a ...... gondolom tudjuk kikről beszélek..

Engem érdekel Magyarország gazdasági helyzete is és minden ami politikával kapcsolatos.Szeretnék segíteni az embereknek:) És ezt csak úgy mellékesen szívem szerint egyik párttal sem értek teljesen egyet..

2013. jan. 30. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szeretnék segíteni az embereknek:) "


hazudsz!!

2013. jan. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!