Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a (nevetsége...

Mi a véleményetek a (nevetséges) adókról?

Figyelt kérdés

Telefonadó, ebadó, netadó stb.

[link] ezen az oldalon is van egy fajta vélemény az adókról.



2013. jan. 24. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Személy szerint, én már nagyon el vagyok keseredve :(. Mikor lesz már az a pont, amikor az emberek azt mondják : Elég! már nincs több bőr amit lehúzhatnának.
2013. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
15%

félve írom le, engem nem érdekel.

most csökkentették a rezsit,inkább ennek örülök. ilyen úgy se volt még.

2013. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nem is tudod,mik azok.Én fizettem még lóadót is,meg luxusadót az 1600-as Ladám után,ma már ilyen sincs.És igen,a végeredményt kéne nézni,mert az egyértelműen pozitív.Ha majd nem az adófizetők(akik egyre kevesebben vannak,mert külföldre mennek dolgozni)pénzéből kell eltartani fejenként legalább mégegy segélyből élőt,akkor nem lesz szükség ezekre.
2013. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, az ember nem meri elmondani a véleményét az ilyenekről mert fél a következményektől.
2013. jan. 25. 00:00
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Hahaha hihihi huhuhu
2013. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Én azt nem merem elmondani soha senkinek, ha valamilyen kérdésben véletlenül egyetértek a kormány döntésével. A többiek tutira lehurrognak érte, szóval inkább kussban maradok.
2013. jan. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Örülgessetek csak a gáz ár 10%-os csökkentésnek, de a nagy öröm közepette azért üljetek le és higgadt fejjel számoljatok utána hogy mit kaptatok a sunyi Orbántól, és mit vesz el tőletek. Nos az a rossz hírem van hogy ha az egyik zsebetekbe beletesz pár ezer forintot azt a másik zsebetekből triplán veszi ki, Orbánék azt hazudják hogy a szolgáltatók ezt a 10%-os csökkentést nemfogják a lakossággal megfizettetni, nos a szolgáltatók a nagyfogyasztóknak már emelik is a gáz árát aminek a hatására a kenyér és egyéb élelmiszerek árának emelkedésében fogjátok megfizetni a lakossági gáz ár csökkenést, vagyis ez a 10%-os csökkentés is egy újabb szemfényvesztés egy választások előtti szavazó vakítás annak érdekében hogy magukhoz édesgessenek pár ezer tudatlan embert és ezek segítségével átmentsék magukat a hatalomba 2014 után újra. Gondolkozzatok emberek!!!
2013. jan. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Kiugrom a bőrömből a rezsicsökkentés miatt...az én távhő számlám, ugyanyannyi mint tavaly, minden hónapban, a közös költséget meg emelték 5000Fttal. Minek is örüljek?
2013. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

""nos a szolgáltatók a nagyfogyasztóknak már emelik is a gáz árát"" Beépítik a kenyér árába?


Ez egy ujabb ferdítés az mszp-től? Légyszives vallami igaz és nem hazug mszp-és hirforrást linkelj már be.

2013. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

""az én távhő számlám, ugyanyannyi mint tavaly""


Nálunk csökkent 10%-al.

Ne a decemberit nézd azt még ebben a hónapban fizeted a januárit (csökkentettet) pedig februárban.

2013. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!