Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz hogy Bauer...

Mit szóltok ahhoz hogy Bauer Tamás szerint jogos volt a 2006. okt.23. -ai rendőri, , fellépés? , ,

Figyelt kérdés

Bauer szerint most nincs jogállam lényegében, de akkor jogállam volt.

Mit gondoltok? Engem felháborított!



2013. jan. 30. 17:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
18%
Tehát ha most nincs jogállam, akkor nem baj, ha az akkor agyonvert-meglövöldözött emberek egyet-egyet bevernek Bauer "úr"-nak? Amúgy ez valami leszármazottja a "Körmös Bauernek"?
2013. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

"Mit gondoltok? Engem felháborított!"


Engem is, amikor a felheccelt csőcselék felgyújtotta a kocsimat, amivel a gyerekemet vittem minden nap az óvodába (mozgássérült).

2013. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
20%
Aki szerint jogos volt az nem ember.
2013. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon helyes, a randalírozó gyújtogató tömeget fel kell oszlatni és el kell zavarni, és megbüntetni a károkozókat. Szerintem is jogos volt. A békés tüntetők akkor már otthon voltak, felesleges is ezzel a szöveggel jönni.
2013. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
2%
Bauer...
2013. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
De most nem értem, hogy mi nem volt jogos? Felszólítás ellenére sem, hagyták el a területet és tovább folyatták a kocsi rongálást, kuka gyújtogatást, üzletek ablakainak a betörését, kődobálást, közszemély elleni erőszaknak minősülő dolgok is történtek. Egyiptomba ilyen esetben AK-47-es gépkarabéllyal sorozták volna meg a tüntetőket, itt meg egy közelről sem halálos gumilövedékekkel úgymond játszottak a rendőrök, és akkor igen is jogállam volt mind most is az van, és a jogállam egyik alapvető dolga megvédeni és fenntartani a rendet.
2013. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%
Tökéletesen igaza van. A randalírozó csőcselékkel mit kellett volna tenniük? A békés tüntetők közül csak az sérült meg,aki oda ment a randalírozók közé. Saját magának köszönheti, ha pórul járt.
2013. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Maga a fellépés a randalírozó tömeg ellen természetesen jogos, hiszen mások vagyonában tettek kárt (bevert kirakatok, gyújtogatás stb.) Az viszont, hogy voltak olyan rendőrök akik nem megfelelően látták el a feladatukat az nem jogos. Akik pedig a rendőri oszlatásra és többszörös felszólításra sem távoztak nem kell meglepődni, hogy eltalálja őket a gumilövedék. Szóval ez a kérdés nem fekete-fehér, hanem ennél jóval összetettebb.
2013. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
10%

A jogállamnak , demokráciának a nép akaratát is teljesíteni kellene.A tüntetéssel csak üzent , parancsot adott a nép hogy bizony elég.


Ilyenkor bizony meglátszik kik ülnek a parlamentben , mintha csak az ÁVH-nak adtak volna parancsot.

2013. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Dick Esmen ***** válasza:
89%
Nyugaton durvábbak a tömegoszlatások(randalírozás esetén),pedig ott jogállam van.
2013. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!