Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszavazási kezdeményezés...

Népszavazási kezdeményezés egyetért-e ön a következőkkel?

Figyelt kérdés
"Egyetért-e ön azzal, hogy ne részesüljön foglalkoztatást helyettesítő támogatásban, rendszeres szociális segélyben, vagy átmeneti segélyben az a személy, akivel a közös háztartásban élő, 18. életévét be nem töltött, a nevelése, gondozása, felügyelete alatt álló személy jogerősen megállapítottan emberölést, testi sértést, hivatalos személy elleni erőszakot, rablást, zsarolást, vagy önbíráskodást követett el és a bűncselekmény elkövetése miatt vele szemben indult eljárás megszüntetésétől számítva három év még nem telt el?"

2013. febr. 2. 10:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Van benne valami, egy normálisan nevelt gyerek nem csinál ilyent.
2013. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

Igaza van Bumbinak! A bűnös kapja meg a büntetését, de a család többi tagja ne!

Ezt csak agyalágyult ötlet lehet.

Az utcánkban egy magyar fiú megölte féltékenységből a barátnőjét! Akkor a szülei is bűnhődjenek?

2013. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 tetro ***** válasza:
97%
Ja, mert a gyerek normális nevelése az egy logikus szabályszerű tudomány... És ki lehet mondani, hogy a jól nevelt gyerek ezt vagy azt csinálja...
2013. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Ne mond már, hogy egy normális értékekre nevelt gyerek emberölést, testi sértést, hivatalos személy elleni erőszakot, rablást, zsarolást, vagy önbíráskodást követett el. Mert biztos, hogy nem
2013. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 bumbi02 ***** válasza:
97%

Igaz, ha valaki nem tudja megnevelni a gyerekét, akkor éhezzen. Ne kapjon munkanélküli segélyt, vagy szociális segélyt. Éhezzen, akkor több ideje lesz a gyerek nevelésére, hiszen nem kell főznie, vagy bevásárolnia.


De akkor bevezetném azt is, hogy Ne részesüljön foglalkoztatást helyettesítő támogatásban, rendszeres szociális segélyben, vagy átmeneti segélyben az a személy, akivel a közös háztartásban élő, 18. életévét be nem töltött, a neveleése, gondozása, felügyelete alatt álló személy iskolában kapott magatartás érdemjegye nem éri el a "Jó", azaz 4-es szintet.

2013. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 tetro ***** válasza:
89%

Mert? Hol van az leírva, hogy melyik gyerek mit fog csinálni felnőtt korában? Ne beszélj már ilyen ökörségeket. Az USAban kimutatható, hogy a legtöbb kábítószert az jól nevelt egyetemisták fogyasztják.

Én jó családból származom, de furcsa környékről. Jól neveltek, mégis folyamatosan családsegítőbe kellett velem járni tinédzser koromban. Ezt most akkor hova a francba illeszted be a semmivel sem megtámogatott elméletedbe?

2013. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
3%
Azért a kettő között lényeges különbség van szerintem.
2013. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 tetro ***** válasza:
91%
Na tessék... Gimnáziumban sosem volt jobb a magatartásom kettesnél... :D Azóta lediplomáztam, egyetemen óra adó vagyok, és annyi adót fizetek mint öt átlag család. Miért is kellett volna az én családomat büntetni azért, mert én antiszociális tinédzser voltam?
2013. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
17%
De családsegítőbe sem azért kellett menned mert gyilkoltál, raboltál?
2013. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 tetro ***** válasza:
89%
Ja értem. A jól nevelés a kábítószerezéstől nem véd meg, csak a többi bűncselekménytől, így gondolod? :D
2013. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!