Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik népszavazás kezdeményez...

Jobbik népszavazás kezdeményezés riport. Szerintetek? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés

Előre szeretném bocsájtani hogy nem vagyok baloldali, se jobboldali se liberális. Pusztán kíváncsi a véleményetekre.


A Magyar Televízióban láttam egy adást ahol, a Jobbik vezetőjével volt egy riport Vona Gáborral. A népszavazási kezdeményezésükkel kapcsolatban adott riportot. Ugye a téma egy törvénymódosítás azt gondolom tudjátok. Ami megjegyzem, hogy teljesen jogos módosítás, de.

Kicsit furcsa volt a műsorvezető Úriember, sajnos a nevét nem tudom. Megkérdezte a végén hogy neme tűnnek náci pártnak emiatt a törvénymódosítási kezdeményezés miatt.

Amit nem értettem, hiszen a törvények mindenkire érvényesek, még esetleg a turistákra is ugye adott esetben, de a polgárokra kivétel nélkül mindenkire. A lényeg hogy a műsorvezető a bűnözés szóból, és a segélyen élők szavakból egyből a romákra asszociált. Szerintetek nem rasszista a műsorvezető? Kiforgatja az ember szavát az még egy dolog, de másokra mondja hogy rasszista közbe meg ő az, hát ez már érdekes szerintem. Szerintetek?



2013. jan. 31. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen műsorvezetőket már régesrég ki kellett volna rúgni a p..ba.
2013. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Láttam én is erről riportokat. Gábor teljesen általánosan, mindenkire megfogalmazta , hogy milyen szabály akar, a műsorvezetők megcigányoztak/náciztak/zsidóztak, habzott a szájuk :D. Elég gáz. Ezek után ki a rasszista ?
2013. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na ez az. Én is ezt kérdezem. :)
2013. jan. 31. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem, a műsorvezető nem rasszista. Ehelyett a végletekig elfogult módon más érdekkörök politikai érdekeit szolgálja ki.

Ezzel sem lenne gond egy pártlapban, de ha az "elvileg közszolgálati" televízióban ilyen erőteljes nyelvcsapásokkal kell ánusztól garatmanduláig küzdenie a "képernyőképességért", akkor ott igazán nagy bajok vannak.

De hát tudjuk, hogy az országos média függetlensége kizárólag attól függ, "fentről" (túlságosan független), vagy "lentről" (egyáltalán nem független) nézzük.

2013. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
1. szabály az életben: ami a liberálisoknak nem tetszik az rasszista, antiszemita, náci, fasiszta
2013. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

"1. szabály az életben: ami a liberálisoknak nem tetszik az rasszista, antiszemita, náci, fasiszta"


Elírtad. Helyesn így van: 1. szabály az életben: a liberálisoknak nem tetszik a rasszista, antiszemita, náci, fasiszta

2013. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
és itt meg is bukik a liberalizmus
2013. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Vona úgy mondta hogy a szabály mindenkire érvényes legyen , etnikumtól függetlenül.Nem mondott diszkriminatív dolgot hogy "csak a cigányokat" vagy hogy "a cigányok miatt" stb


A libsik gondoltak mindenfélét és egyből előhúzták a náci kártyát.

2013. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Vagy inkább a nézők felé próbált egy kicsi manipulatív hatást gyakorolni, de Gábor jól lealázta és elmagyarázta, hogy nem arról van szó.

Egyébként a műsorvezető neve Obersovszky Péter...

2013. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!