Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki 2014-ben az MSZP-re fog szavazni?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérem magyarázza el, hogy miért. Aki nem az MSZP-re fog az nyugodtan leírhatja, hogy miért nem.
2013. febr. 6. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Tegyük hozzá: a "magyarázat" ne az legyen, hogy a Fidesz ilyen vagy olyan...

Hogy én miért nem szavazok az MSZP-re? Egyszerű: tapasztalatból, és mert szeretem a hazámat.

2013. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi pl konkrétan az mszp-nél nem éreztük ezt a hatalmas csóróságot meg a nincstelenséget amit most érzünk itt orbán viktorkánál. egyik sem jobb mint a másik de biztos nem a fideszre voksolunk.
2013. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lenne?

Én Jobbikos vagyok, de amíg nem akarja egy balos vagy balíb megmagyarázni hogy a rövid gatyát hogy lehet kitérdepelni addig semmi bajom vele. Nem lehet minden embernek azonos a felfogása, az érdeke, csak kérem szépen ne feledjünk tisztán látni.

2013. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert összeborulnának Bajnaival meg Gyurcsánnyal a kormányváltásért..
2013. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Én akkor szavaznék rájuk, ha bennük látnék alternatívát, hogy a fideszt leváltsák illetve ha Bajnai MSZP-s színekben indulna.


Ha lenne más kormányváltó alternatíva (vagy minimum hiteles ellenzék), esetleg olyan szakemberekkel mind Bajnai, Bokros, Oszkó, Simor (tudom, nem épp politikus), akkor meg arra szavaznék.

2013. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Jó lenne a jelenlegi kormányt leváltani, de nem az mszp-re, meg a többi levitézlett ballib-kapitányra.


Amíg táblával tüntetgetnek, meg "betiltanák" azokat akik nem egyező nézőponton vannak velük, struccpolitikát folytatnak addig én nem nagyon tudnék "bízni" bennük.

Főleg mert a gyurcsi is újra hatalomra kerülne, az pedig nem kellene nekünk!

2013. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amíg táblával tüntetgetnek, meg "betiltanák" azokat akik nem egyező nézőponton vannak velük"

Miért van deja vu érzésem? :DD

2013. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

"Miért van deja vu érzésem? :DD"


Azt neked kell tudnod! :) Bár azért beavathatnál mire gondoltál mert nekem nem esett le elsőre.

2013. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Nekem sem.
2013. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

van! elég volt orbán viktornak az ország szétcseszéséből.

a jobbik meg egy rasszista párt utálják a cigányokat és nagy haverok a fidesszel...


őszintén az lenne a legjobb ha mszp, dk, együtt pm meg a jobbik maradna az egész parlamentben a fidesz meg elt***rodna a parlamentből is.

2014. márc. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!