Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a Magyar Nemzeti...

Miért utálják a Magyar Nemzeti Arcvonal tagjai a jobbikosokat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
mert az MNA nyilas, hungarista szervezet.
2013. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Mert mindegyik gyűlöleten alapul, és a gyűlölködők végül egymást is utálni fogják.
2013. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Én is hallottam ilyen nemzeti arcvonalasokat beszélgetni.

Szerintük a jobbik:

"A jobbikosok kapitalista majmok"

" Tele van zsidókkal a párt"


Ennyit hallottam.

2013. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen embereknek túl sok a szabadidejük.
2013. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Ott a pont a kettesnél. Haragra minek építeni, előbb utóbb elillan, aztán láthatóvá válik a valós cél. Ez mind a MIÉP sorsára jut, a Jobbik is már fél úton túl van. Most jönnek az újak, de ez pár év csak. Mérges huszonévesekből próbálnak megélni, de azok is felnőnek előbb utóbb. 30 évesen már nem buli kopaszon parádézni.
2013. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Mert az MNA tagokat még a jobbikban sem tűrik el.


Az ilyen betyársereg, MNA, Véderő meg a többi baromságtól el kellene határolódnia a Jobbiknak a magasabb támogatottságért. Ha utáljátok is, mégis azt mondom kellene egy laza Jobbios 4 év 2014-től. Márcsak a tomboló-randalírozó cigányság megfékezése miatt is.


Amúgy vannak zsidók a pártban. Többségük ki is került onnan mára, lásd Zsanád.

2013. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

1. hozzászóló: Hungarista igen, nyilas nem.

2. hozzászóló: Nem a gyűlöleten alapszik, mert nem utasít el senkit csak a szellemiségét. Ilyen pl. a demokrácia.

5. hozzászóló: Ugyanaz mint a 2.-nak, illetve ha igaz lenne amit állítasz, akkor az MSZP-nek már réges régen meg kellett volna szűnnie.

A kopaszok nem az MNA-ban vannak és bőven 30 felettiek a tagság magja.

6. A Jobbik már rég elutasította ezeket a szervezeteket, amikor feljelentéseket tett ellenük.

2013. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

A Jobbik egy átverés.

Nem nemzeti párt. A MIÉP az valóban nemzeti volt, de ezért kellett tönkretenni. Egy igazi nemzeti párt a jelenlegi világgazdasági helyzetben nem fúrna alá a Fidesznek.

A Jobbik az egyértelműen idegen érdekeket képvisel, miközben a magyar érdekeket is úgy képviseli, hogy lejárassa a magyarságot, az áltudományos eszméket hirdeti, nem az egészséges, valódi értékeken álló nemzettudatot.

Azon legutóbb én is meglepődtem, hogy a római zsidóság kampányolt a Jobbiknak, ezt ennyire nyíltan nem vártam volna. Hiszen pont ők, annyira tudatában vannak a média szerepének. A Colosseum világításának lekapcsolásával való tiltakozás a Jobbik ellen egyértelmű reklám volt a Jobbik számára, a Jobbik híveknek csak az okozott volna nagyobb örömet, ha minden európai roma egy napig nem kapcsol villanyt. Szóval a negatív reklám is reklám. Ez pedig hatalmas médiafelületet biztosított a Jobbik számára pont akkor, amikor már jóideje semmit sem csináltak. A Szegedi Csanád féle lebukás is elég nevetséges, szinte szánalmas.

A Jobbik - a létrehozókon kívül - már tényleg csak a korlátolt értelmi képességű nemzetiek pártja.

2013. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

"A MIÉP az valóban nemzeti volt"


Aha. Egy ex-komcsi kémmel (Csurkapici) a fedélzeten. Aki egyedül hazavágta a pártot.


A Jobbik meg a Miépből fejlődött ki.

2013. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

9. A Jobbik a Miépből és a Fideszből nőtt ki.

Vona Gábor Fideszes volt.

2013. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!