Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett Gyurcsánynak...

Miért kellett Gyurcsánynak felvonulni a melegekkel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 18:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Sorstársak.
2009. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
18:50 - Tényleg semmi provokatívat nem tettek, mindössze lehetetlenné tették hétvégén, szombaton, pihenőnapon a belvárosi közlekedést a békés emberek számára is. KÖSZÖNJÜK NEKIK, HOGY FELÜLMÚLTÁK A BKV SZTRÁJKOKAT AZ EMBEREK BOSSZANTÁSÁBAN.
2009. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
58%
Szerintem ezer meg egy felvonulással, rendezvénnyel keserítik meg az ember életét minden magyar nagyvárosban. Legalábbis ahol én lakom, elég sűrűn vannak rendezvények. A békés ember megoldja valahogy. :) Érdekes, hogy egy ilyen rendezvény mekkora indulatokat kelt, de ha azt hallja valaki, hogy a szomszéd veri a feleségét, meg a gyerekét, akkor nem akar tudni semmiről.
2009. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
21:58 - A legtöbb rendezvényt meg tudják úgy oldani, hogy NE OKOZZON EGÉSZ NAPOS FENNAKADÁST A TÖMEGKÖZLEKEDÉSBEN. Nálam ennél az esetnél ma ez verte ki a biztosítékot, és nincs autóm...
2009. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
23%
Bocsi nem Budapesten élek, nem tudom mi ott a helyzet. De azért azt nem hiszem, hogy nem volt erre valamilyen alternativája a BKV-nak. Ha azt írom, hogy vegyél egy biciklit, úgyis nagyon túlzsúfolt Pest, akkor is KIABÁLNI FOGSZ VELEM? :)
2009. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
38%
22:15 - Anyukámnak nincs pénze biciklire, ez az egyik, a nagy bevásárlótáskákat nem tudja felpakolni biciklire, ha van akkor se, és a BKV tényleg semmit nem talált ki erre. Még a földalatti is leállt. Azt sose állították le rendezvény miatt napközben eddig. Ez most először fordult elő. A földalatti az egyik legjelentősebb közlekedési eszköz a külvárosból a belvárosba. Ismétlem, soha nem állították még le napközben rendezvény miatt.
2009. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
58%
Jól van na, nem vallatni akartalak. :) Értem, hogy miért húztad fel a felvonulás miatt. Bárcsak mindenki azért utálná őket, mert leállították a tömegközlekedést egy napra. :)
2009. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%
22:33 - Nincs harag :-) Csak tényleg olyan volt, mint egy BKV-sztrájk, amiből azért Budapestnek már az utóbbi évek tapasztalata alapján bőven elege van. Lehet, hogy burkoltan az is volt, na mindegy... Tényleg annak azért örülök, hogy nekem nem volt dolgom arrafelé, csak anyukámnak lett volna, és ő azért nem ér rá, mert tanítónő és megkezdődött a tanév, és most óriási a hajtás, mert a rendes tanítása mellé megkapta a fejlesztést is, szóval most is dolgozott, nemrég fejezte be, időt meg akkor szakít a vásárlásokra, amikor éppen tud egy picit, este nem lehet.
2009. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Értem. :) Jól van bevallom, azt én is utálom, amikor valami miatt megakad a tömegközlekedés. :) Mondjuk itt nálunk nem olyan vészes, mint Pesten. Az a jó, hogy jön a hideg idő, ez meg talán eltántorítja az embereket a felvonulásoktól. :)
2009. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mert egy köcsög.
2009. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!