Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen komoly skinhead/náci...

Ilyen komoly skinhead/náci csávókat miért nem látni manapság már?

Figyelt kérdés
5-10 éve még 4-esével járták az utcákat.
2013. febr. 9. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Talán már nem hirdetik annyira, amit gondolnak.
2013. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ajánlanám figyelmedbe a Nyugatit...
2013. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem el kellene őket kapni és rendőr képzésre küldeni őket.Olyan rendőrök kellenének mint ők.Akkor biztonságosabb lenne Magyarország.
2013. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Én ismerek néhányat és az öltözködésükön egyáltalán nem látszik, hogy nácik. De valahányszor cigánybűnözés történik a városban kegyetlenül megbüntetik az elkövetőket.
2013. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

"Szerintem el kellene őket kapni és rendőr képzésre küldeni őket."


Szerintem képzésükre nincs szükség. Többségük évtizedek óta üldözi a bűnt. Megvan már a kellő tapasztalatuk.

2013. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Tehát egy vagon kannás boros, analfabéta, 2 osztályt végzett bunkóra bízzuk a közbiztonságot? :DD
2013. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

6.


Jobbak lennének mint a mai nyámnyila rendőrök akik nem mernek szólni a cigányoknak.


Van egy rendőr ismerősöm aki így szólt egy cigánynak:"Héj te ott igen te mocskos cigány hogy folytál volna le apád lábán".A cigány akit megállított táskát lopott.Majd az ismerősömet majdnem lebaszták a kapitányságon hogy miért mond ilyet egy "embernek" , mert a tetü visszamondta.És nem a rendőrnek hittek.

2013. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

"Jobbak lennének mint a mai nyámnyila rendőrök akik nem mernek szólni a cigányoknak. "


Így van. Ezek a fiúk évtizedek óta fenntartják a közbiztonságot ahol jelen vannak. Míg a rendőrök csak minket rabolnak ki úton, útfélen.

2013. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%
A rendőrséget már rég fel kellett volna oszlatni, tagjait száműzni, vagyonuk pedig elkobozni.
2013. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
A rendőr ismerősöd miért ezt mondta, és miért nem azt amit kellett volna? Egy közszemélynek tárgyilagosnak kell lennie, nam szabad politikailag befolyásoltnak lennie. (Ez ma nincs meg, sajnos.)
2013. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!