Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről? Nyomkövet...

Mit gondoltok erről? Nyomkövetés, ez komoly?

Figyelt kérdés

Orbán: "Minden állampolgár köteles lesz nyomkövetőt magánál hordani"



Kedden adták át a Nemzeti Egységes Kártyarendszer első darabjait. A jelenleg érvényes diákigazolványok helyett mostantól aki újabb diákigazolványt igényel, már csippel ellátott igazolványt kap, és a jövőben már csak RFID-csippel ellátott igazolványokat fognak előállítani. Első körben a diákigazolványok esetében lép életbe az új rendszer, és bevezetik az oktatói, illetve kormánytisztviselő igazolványt.


A kormány tervei szerint a későbbiekben valamennyi személyazonossági okmányt RFID-csippel látnak el, majd az összes okmányt fel fogja váltani egyetlen kártya. Aki eddig homokba dugta a fejét és azt hangoztatta, hogy a társadalom feletti teljes ellenőrzés nem lehetséges - mi több, összeesküvés-elmélet - annak ideje elgondolkozni egy-két dolgon.


Én nem bujkálok barlangokban, de kikérem magamnak, hogy bárki láthassa merre megyek.


Forrás: [link]


[link]


[link]


2012. okt. 19. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Valami hiteles forrást, esetleg?
2012. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Direkt feltüntetek hármat is, de tudom, amíg a hiteles ATV-ben meg HÍR TV-ben nem adják le, addig baromság, összeesküvő rasszista mocsok. Ez így működik.
2012. okt. 19. 22:17
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
majd max gyártanak leárnyékoló tárcákat/irattartókat :)
2012. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ez már nagyon régi, én hónapokkal ezelőtt olvastam ezt.

Csak azt lehet tenni, hogy nem veszed át, és erőt, időt, pénzt, energiát fordítasz arra, hogy kijárd az igazadat, és ne Te szívd meg - mert az első 1-2 hivatalos körnél ha megállsz, és nem hajtod feljebb az ügyet, akkor Te szívsz -, de minél többen felvállalják ezt, annál könnyebb dolguk van. Ha csak egyedül vagy, aki ezt megteszi, akkor a legnehezebb, de akkor is simán sikerül, csak mindig menj tovább. Szivesen segitek, aláirok, meg minden, ha kell - én nem vagyok diák, szoval engem (még?) nem érint.

2012. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de amíg itt (nem Budapesten élek) nem vezetik be, nyugton maradok. Viszont nem hiszem, hogy én leszek az egyetlen aki ezzel majd nem ért egyet. Ki kell várni a végét.
2012. okt. 19. 22:32
 6/17 Komplikato ***** válasza:
100%

Fognak gyártani? Fáziskésés ... ;)

[link]

2012. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Komplikato ***** válasza:
100%

3-as és itt egy elegánsabb, kevésbé bumszli bőrtárca kinézetű:

[link]

2012. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen. Azt hittem ezt már mindenki tudja. A supershop kártya,a lioness kártya,smart kártya, szerintetek értünk van. Az osztrákok azt sem tudják milyen kártyák ezek. Viszont mi rendszeresen használjuk. Jó, mert ha tudni akarják, hól vagyunk, és mennyit költünk, nagy segitség.
2012. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Amíg nincs mit titkolnom, addig magasról tojok arra, hogy ki tudja, merre járok. Persze akinek van egy kis vaj a füle mögött...
2012. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Él még Magyarországon olyan, akinek nincs mit titkolnia?
2012. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!