Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most is magyarokat vertek...

Most is magyarokat vertek Szerbiában. Miért nincs ennek következménye, ilyenkor miért nem ajvékolnak rasszizmus miatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Mert nem a zsidókkal történt.De például EGYSZER az RTL is beszámolt róla,hogy magyarokat vertek,persze se vágóképek se semmi, csak gyorsba elmondta két hír között.(persze mikor a rabbit pofán verték kimentek forgatni, és 3-4x is visszajött a hír, hogy mi lett az ítélet meg hasonlók miatt)


/Ha szerbek vernek magyarokat az nem rasszizmus mivel egy rasszba tartozunk, inkább mondjuk fajgyűlöletnek,magyarellenességnek/

2013. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Én egy toleráns, liberális embernek tartom magam, de ez már nekem is sok. Én se értem, hogy a máskor olyan harcias Orbán-kormány miért hallgat ebben az ügyben. Talán ez is van olyan fontos, mint a székely zászló kitűzése. Merthogy e miatt viszont késhegyre menő vitát folytatnak Romániával. Itt meg fiatal embereket vernek hetente többször is agyba-főbe, csak azért, mert magyarok, és nem történik semmi. Ennél azért csak kisebb ügy az, hogy milyen zászlót teszek ki. Mert itt még mielőtt gondolni mernék arra, hogy rossz zászlót tűzzek ki, félholtra vernek.


Én ájvékolnék a magam részéről, de kicsi a hatóköröm. Eddig annyira terjedt ki, hogy én is feltettem már egy ilyen berzenkedő kérdést.

2013. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert fehér emberről van szó , ha zsidót , cigányt , niggert vertek volna akkor egyből ment volna a sikítás.


Beteg egy világ ez.

2013. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Mert ez szerintük piszlicsárés dolog és biztos az "uszítás, provokáció" miatt történt, de ugye pl. fordított esetben ezek óbégatnának a leghangosabban.


[link]


Na ez bőven tükröz sokmindent......

2013. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Az,hogy Kézdy György meghalt és hogy a nagyszüleit Auswitzban vesztette el az egy vezető hír volt a mai híradóban.De a magyar verés le van szarva....
2013. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!