Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tart még ki ez az...

Meddig tart még ki ez az ország? Mikor várható hogy összeomlik teljesen?

Figyelt kérdés

Nem vicc a kérdés és nem eltúlzott képzelgés, hanem sokkal inkább a realitás.


Annyira szét van verve a gazdaságunk annyira nincs semmink már hogy az is csoda hogy még létezik.

Képtelenek vagyunk kitörni a húzd meg erezd meg gazdasági váltakozásból és nem is nagyon van mit megszorítani ma már. Elprivatizálni meg főleg. Nincs tőkejövedelmünk, a cserearányunk (GNI ben mért, ami reális) szinte semmi, a bérmunka konstrukció nem jött be, az ellátó rendszereink döledeznek, stb stb.


Most komolyan!


Ki miben reménykedik?



2013. febr. 12. 16:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Ady Endre: Nekünk Mohács kell.
2013. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 rémuralom ***** válasza:
98%

Láttál már korhadt fát? Azok elég sokáig nem dőlnek ki még akkor sem, ha már jó ideje korhadtak. Amíg van valami kis hajszálnyi valami, ami megtartja, és mindehhez szélcsend párosul, addig áll. Akkor dől ki, amikor már tényleg teljesen el van korhadva, vagy amikor már közel áll hozzá, de jön egy kicsit erősebb szél.


A mi gazdaságunk is ilyen korhadt fa. Senki nem tudja, hogy ez már a legalja-e, vagy van még lejjebb. Majd kiderül.

2013. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Pontosan arra vagyok kíváncsi hogy mikor jön a Mohács?


Vagy aki szerint nem jön, az miben bízik?

2013. febr. 12. 16:42
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha a pöttyös s.ggű lesz a jegybank elnök.
2013. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
Én abba reménykedek, hogy a hozzád hasonló károgókról valaki leveszi a rontást.
2013. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

A korhadás egy betegség. És meg lehet állítani.

Ha nem, új fát kell ültetni. Hogy mire a másiknak elmegy az árnyéka, emez adjon...

2013. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

"A mi gazdaságunk is ilyen korhadt fa"



Hát a világ még csak most kezd el igazán viharossá alakulni!

2013. febr. 12. 16:47
 8/29 A kérdező kommentje:

"Scythian válasza:


Én abba reménykedek, hogy a hozzád hasonló károgókról valaki leveszi a rontást.



Kedves barátom.

Szerintem én nem károgok, sokkal inkább reálisan gondolkodom. Az hogy te a semmire vagy optimista a te bajod. Én készülök a nagy krahra te meg reménykedj.

Bár még említeni sem vagy képes semmit, amibe reménykedni lehetne. Szép!!

2013. febr. 12. 16:50
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha mi is ott tartunk mint Szomália... bár megjegyzem, még az sem omlott össze...
2013. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy lesz összeomlás. Ez az egyik verzió. A másik meg, ami szerintem valószínűbb, hogy szép lassan pusztulunk le, ki tudja meddig. Mindig egy kicsit rosszabb lesz: nem két hetet kell várni, hogy egy orvoshoz bejuss, hanem 1-2 hónapot, az eddigiek után kicsit még több mindent adóztatnak meg, még ócskább, gyengébb lesz a köz- és felsőoktatás, nem 4 millió létminimum alatt él lesz, hanem 4 és fél, aztán 5 stb.


Nem szükségszerű, hogy egy ilyen lepusztulás lázadásba, vagy összeomlásba csapjon át. Ezeknek külön plusz feltételei vannak, amiket én itt most nem látok.

2013. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!