Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2010-es kampányban a Fidesz...

A 2010-es kampányban a Fidesz minden jót ígért, aztán az ellenkezőjét valósította meg. Miből gondoljátok, hogy Bajnai, Mesterházy stb nem ugyanezt fogja csinálni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 17:37
1 2
 11/19 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Ha úgy kell szavaznom, hogy a kevésbé rosszat fogjam ki(mert nem tudom melyik az), akkor nem lehet, hogy a rendszerrel van a baj?
2013. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Eddig egyetlen kormány volt ami tartotta a szavát:a Medgyessy kormány.És ennek isszuk most is a levét.
2013. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Balliberális kormányt soha többé.
2013. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

"Balliberális kormányt soha többé."

Jó kis szöveg..

Lezs@rom minek hívják, felőlem bármi lehet, csak ne legyen ennyire sz@r, mint most.

Ennyire még nem vették semmibe és gázoltak át mindenen a 2/3-ra hivatkozva.

Ennyire még nem volt mindenki ellensége ennek az országnak, mint most azt mondják....

2013. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én abból gondolom, hogy nem ezt fogják csinálni, hogy nem ígérgetnek fűt fát mindenkinek, megvalósíthatatlan dolgokat. Elég szomorú, hogy az emberek még mindig bedőlnek hamis ígéreteknek (azonnali drasztikus adócsökkentés, 13. havi nyugdíj, 2 hét alatt rend, stb) És pont azért hangzanak el hamis ígéretek és azért folyik gyakorlatilag folyamatosan negatív kampány (másik bemocskolása saját magam reklámozása helyett), mert 2010-ben bebizonyosodott, hogy az ország 2/3-a vevő rá. Kívácsian várom a 2014-es kampányt, szerintem iszonyú kegyetlen lesz. Nagy igazság, hogy 2010-ben nem a fideszre szavaztak az emberek, hanem az mszp ellen. Nagy különbség!!
2013. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bajnai a lakájmédiumok szerint már nem igérget egyenesen riaszgatja a polgárokat. Így ezekszerint az ő vezérlésvel eljön majd egy szép új világ.
2013. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hehe kérdező üdvözöllek magyarországon. én ezért nem jártam eddig szavazni! eddig mindenki szögegyenest az ellenkezőjét csinálta annak amit ígért. nem vagyok jobbikos, de a sok fikázást félretéve, egyedüli párt talán, aki azt csinálja még így pár emberrel is, ami a programjukban állt. tehát amit megígért végeredményben. a többi párt még nemtett ilyet. és nem is fog hiszen eddig sem tette. nem kenyerük az őszinteség, vagyis az igazság elkendőzését jobban szeretik, és jól tálalt hülyeségekkel etetni a népet. szomorú hogy valaki még megeszi.
2013. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ennyire még nem volt mindenki ellensége ennek az országnak, mint most azt mondják...."


De azért figyeld meg, hogy az ellenzék összesen nem fog annyi szavazatot szerezni, mint a fidusz a 2/3-dal! ;)

2013. febr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én ellenséget mondtam, nem ellenzéket.

Ellenségünk az EU, mert ránk akar kényszeríteni olyat, amit kormányunk (választásunk szerint MI) nem akar.

Ellenségünk az IMF, eddig sikerrel elhajtottuk, igaz mindig romlott utána rendesen a Forint, drágább lett a benzin, stb.. soroljam?

Ellenségünk a multik, mert azt csinálják, amit, nekünk jobb lenne nélkülük, szól a "mondás".

(Igaz tapsoltak a Mercedesnek Kecskeméten, az Audi bővítésnek Győrben) Ezek szerint szelektív a multi is...

2013. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!